Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Huviringid 2021- 2022

Audentese Spordiklubi mudilaste  tants lasteaedades (Liivalaia 7 ja Invaliidi 5)   

Rahvastikuregistri alusel Tallinnas mitte elavatel peredel soovitame taotleda sporditegevuse toetust kohalikult omavalitsuselt. Palun pöörduge abi saamiseks klubi poole või omavalitsusesse.

Audentese Spordiklubi omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba nr 3882HTM, mille alusel kantakse makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsevanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu -ja Tolliametile Audentese Spordiklubi. Selleks vajame kindlasti ka lapse ja tema eest tasunud inimese isikukoode.

https://audentes.ee/         

audentes@audentes.ee   


Harju Jalgpalliklubi  (Invaliidi 5 ja Liivalaia 7)                               

Meie eesmärgiks on pakkuda lastele varases nooruses lõbu, sportlikke elamusi, eneseteostust läbi tunnustatud metoodika ja seda kõike positiivses keskkonnas. Positiivne emotsioon seonduvalt spordiga varases nooruses on vundamendiks, et laps tahab olla sportlik ka tulevikus, olenemata, kas jätkatakse tippspordi või harrastusspordi eesmärkidel. Seda kõike kindlasti Harju Jalgpallikool koos oma meeskonnaga pakub!

http://harjujk.ee/lasteaiad/


Tommy Mängukool, inglise keel algajatele  (Invaliidi 5)         

Inglise keelde oodatakse lapsi alates 4 eluaastast. Huvi inglise keele õppimise vastu on koolieelsete laste hulgas järjest kasvanud ning seetõttu oleme avanud mitmeid inglise keele gruppe nii lasteaedades kui ka huvikoolides. Meie eesmärgiks on pakkuda koolieelsetele lastele jõukohast ning huvitavat inglise keele õppimise võimalust. Käsitleme teemasid laste igapäevategevustest ja –suhtlemistest, näiteks “Mina ja minu perekond” ning “Arvud” ja “Loomad” jne. Iga teemaga seonduvad vastavad sõnad, laulud ja mitmesugused mängud. Kogu õppetöö arendab laste mälu, tähelepanu ja kuulamisoskust ning annab head eeldused ka edaspidisteks keeleõpinguteks

http://www.tommykool.ee/                                                

Mare Pukk 5253543 (õpetaja)


Keraamikaring  (Invaliidi 5 ja Liivalaia 7)                                                   

Õpime voolima, rullima ja kleepima savist nõusid, kujukesi, ehteid ja muud põnevat. Kasutame mitut värvi savi ja erinevaid voolimistehnikaid ja abivahendeid, ise kaunistame, glasuurime ning põletame omatehtud asjad.

Savisalong OÜ www.savisalong.ee

te. 56628435

info@savisalong.ee


 Kunstiring (Invaliidi 5)          

Kunstiring on lapsele hea võimalus enda väljendamiseks värvide, kujundite ja mustrite kaudu. Tegevus on mänguline ja ei sea liialt piire lapse loomingulisuse väljendumisele. Laps saab tundma õppida erinevaid maalimise ja joonistamise tehnikaid. Kasutame akvarelle, guašše, pastelle, sütt, pliiatseid ja teisi vahendeid.

Juhendajaks on maalikunstnik Kadri Kangilaski.

kadrikangilaski@gmail.com
tel: 5615 9987
www.loovala.ee        


Teadusring  (Liivalaia 7 ja Invaliidi 5)

Teaduse jaoks pole keegi liiga väike. Meie huviring paneb lastel mõtte tööle, käed käima ning sütitab rinnas teadmistehimu, valmistades neid ühtlasi ette ka peatselt algavaks kooliks.

info@kolmporsakest.ee


Judo, Spordiklubi Tora (Invaliidi 5)

Meie eesmärk on lastele õpetada läbi mängulise trenni eluks vajalikke oskusi - kohusetundlikust, distsipliini, kehalist treenitust ja austust teiste vastu.

Ootame trenni alates 4 aastaseid tüdrukuid ja poisse.

dmitri@tora.ee


Lastejooga (Invaliidi 5 ja Liivalaia 7)

LASTEJOOGA on oma olemuselt huvitav, lõbus ja kaasahaarav tegevus, mis arendab lapse füüsilist ja vaimset arengut. 

JOOGATUNNID TOIMUVAD 1X nädalas 35 min

REGISTREERIMINE TOIMUB: info@haldjapesa.ee

Lastejooga tund pakub mängulusti läbi erinevate tegevuste, mille tulemusena lapsed õpivad paremini kuulama, keskendumisoskus suureneb, keha ja vaim muutuvad tugevamaks. Ühtlasi arendab ka tahet, sihikindlust ja distsipliini. Kasvatatakse elujõudu, elurõõmu, julgust, enesekindlust, rahulikkust ning loovust.

Lastejooga on sisuliselt “joogamäng”, kus õpitakse loovtegevuste käigus erinevaid jooga asendeid, tehakse harjutusi, venitusi ning tunni lõpetavad lõdvestused. Lisaks sellele tantsitakse, lauldakse, mängitakse ning õpitakse teadlikult hingama. Lapsed omandavad nii-öelda pagasi, mida saab väljakutsuvates olukordades kasutada kogu edaspidise elu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud 21.04.2022