Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Päikesejänku aasta inimene ja aasta tegu

Sellel õppeaastal valisime ühiselt Tallinna Päikesejänku Lasteaia aasta teo ja inimese.

Aasta inimene 2021-2022

Mari-Liis Mehikas

Mari-Liis tegutseb järjekindlalt ja ilma tunnustust otsimata. Ta meisterdab pidevalt ise mänge lastele ja jagab neid meelsasi ka teistega. Ta mõtleb välja toredaid tegevusi robootikavahenditega. Ja ta on imearmas kolleeg, kes on võtnud vaevaks kostitada meid õppeaasta viimastel nädalatel igal reedel enda tehtud koogi või küpsetisega. Kuna ta on loomult tagasihoidlik ega demonstreeri oma ettevõtmisi väljahäälselt, siis oleks nii tore teda tunnustada. Et ta teaks, et seda kõike on märgatud!

Mari-Liis on rahulik, töökas, abivalmis, õpihimuline ja valmis oma teadmisi teistele jagama.

Mari-Liis on aidanud luua/kujundada ühtehoidva rühma, kus on hea töötada.

Mari-Liis on suutnud oma tasakaaluka ja hooliva suhtumisega võita nii laste kui kolleegide südamed. Mari-Liis on alati abivalmis ja toetav. Tema panus ka isetehtud õppemängudesse on tähelepanuväärne.

Tark, abivalmis, väga sõbralik, vastutulelik!

Aasta tegu 2021-2022

Särasilmade õpetajate algatatud heategevuslikud projektid

Särasilmade rühm on muutuste loojana olnud meie organisatsioonis eeskuju näitavad seda kõike just omavaheliste ja täiskasvanute vestluste, arutelude tulemusena, Särasilmade rühma lapsed on veendunud, et muutused saavad alguse nendest endist. Nad on ümbritseva suhtes tähelepenelikud, oskavad märgata (kuidas meil täna on?), on uudishimulikud ja oma vanuse kohta head kriitikud, kes oskavad esitada täiskasvanutele küsimusi, argumenteerida oma elukogemuste põhjal ja pakkuda lahendusi, kuidas teha teisiti või mida muuta.

Heategevuslik jõululaat, "Asjade uus elu!", "Säravad-väravad", abi Ukrainale

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu üleskutsele algatasid Särasilmad annetamistalgud, kus aitasime täita vaprusekaste.

Aasta tegu (1)