Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Rühmad

Invaliidi 5 maja

Särasilmad

3-4 a

Telef. 53090832

Õpetaja Marge Inno

marge.inno@janku.edu.ee

Õpetaja Pille Kruus

pille.kruus@janku.edu.ee

Õpetaja abi Carmen Heinpalu

 

Naljanabad

4-5 a

Telef. 53235403

Õpetaja Tiia Kleis

tiia.kleis@janku.edu.ee

Õpetaja assistent Diana Tamulinas

diana.tamulinas@janku.edu.ee

Õpetaja abi Liisu Saare

Naerusuud

5-6 a 

Telef. 53422470

Õpetaja Mari-Liis Mehikas

mari-liis.mehikas@janku.edu.ee

Õpetaja Ingrid Roosaar    

ingrid.roosaar@janku.edu.ee

Õpetaja abi Marya Sharaf

Mõmmikud

6-7 a

Telef. 53455460

Õpetaja Anneli Saatväli    

anneli.saatvali@janku.edu.ee

Õpetaja Eha Nass               

eha.nass@janku.edu.ee

Õpetaja abi Birgit Ellam

 

Liivalaia 7 maja

Tupsutriinud

 Sõim 1,5-3 a

 Telef. 53084291

Õpetaja Eha Kaukver

Eha.Kaukver@janku.edu.ee

Õpetaja assistent Kaija Kuul

kaija.kuul@janku.edu.ee

Õpetaja abi Marika Pent

 

Vandersellid

Liitrühm 3-5 a

Telef.  53315378

Õpetaja   Reine Järve

reine.jarve@janku.edu.ee

Õpetaja Thea Tõusme

Thea.Tousme@janku.edu.ee

Õpetaja abi Merli Kotkas

Naksitrallid

Liitrühm 5-7 a

 Telef. 5207131

Õpetaja Lembi Lõhmus

Lembi.Lohmus@janku.edu.ee

Õpetaja abi Merike Ptitson

 

 

 

 

Viimati muudetud 08.07.2022