Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

11. mai linnulauluretk Peep Veedlaga Paljassaare poolsaarel

11. mai linnulauluretk Peep Veedlaga Paljassaare poolsaarel

ilijamatusihis.jpg

Linnulauluretk Paljassaare poolsaarel

11. mail kell 11 päeval juhatab hobiornitoloog Peep Veedla huvilisi Tallinnas Paljassaare poolsaarel elavate lindude radadele ja tutvustab huvilistele nende laulu. Kogunemiskoht on Pikakari ranna parklas.

Tallinn kutsub elanikke loodusretkedel kaasa lööma, et avastada meie kodulinna põnevat elurikkust ning teada saada, kuidas seda rohkem kaitsta ja hoida. 

Tule ja avasta oma kodulinna loodust!

Pildi autor: Ilja Matusihis

Tallinna linn osaleb ajavahemikus 2019 – 2024 CoastNet LIFE välisprojektis „Rannikuelupaikade taastamine“. Projekti partneriteks on riiklik Keskkonnaamet ning erinevad asutused ning organisatsioonid Soomest. Projekti käigus taastatakse Paljassaare hoiuala ning Aegna saare maastikukaitseala väärtuslikud kooslused, mis aitavad tagada mitmete linnu- ja taimeliikide püsimajäämise Tallinnas.

Lisaks koosluste taastamisele keskendub projekt teavitustööle:
  • koostatakse infomaterjale,
  • poolsaarel korraldatakse püsifotonäitus ning
  • korraldatakse erinevaid linnu- ja taimevaatlusretki (Mitmed linnuvaatlusretked nagu ka Paljassaare retk on osaks sellest välisprojektist.)


Kuidas osaleda?

Palun registreerige oma osalus alloleva veebiankeedi kaudu!

Kohtade arv ühel retkel on piiratud kuni 50 osalejaga. Registreerimisel lisame teid osalejate nimekirja ning vahetult enne retke saadame teile e-posti aadressile retke informatsiooni. Palun riietu vastavalt ilmale ja võta kaasa soovi korral veepudel ja kindlasti hea tuju!


Viimati muudetud 29.04.2024