Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Õpetajad

Õpetajad

Aineõpetajad

  • Kõikidel kooli töötajatel on e-post järgmisel kujul

  • eesnimi.perenimi @ pelgulinna.edu.ee

  • Täppidega tähed nimes, kaotavad täpid, tilde kaob. Sidekriipsuga nimi jääb nagu ta on.

    Allika, Kadrian - uurimistööd
    Alt, Merike - algõpetus
    Anari, Roger - tehnoloogiaõpetus
    Andriankova, Oxana - vene keel
    Arvola, Margot - matemaatika
    Asperk, Petri - informaatika
    Ausmeel, Inga - multimeedia
    Bome, Johanna - ajalugu, ühiskonnaõpetus 
    Eller, Ellu - eesti keel ja kirjandus
    Esnar, Tiiu - kunstiained
    Hermann, Kristiina - algõpetus
    Innos, Karolin - inglise keel
    Janson, Daniel - informaatika
    Kaldaru, Maris - muusika, segakoori juhendaja
    Kalev, Ingrid -  loodusõpetus, bioloogia
    Kaljumäe, Terje - tehnoloogiaõpetus
    Kaukver, Britta - rahvatants
    Krasna, Aivi - algõpetus, bioloogia
    Kravik, Toomas - ajalugu
    Kree, Anna-Liisa - inglise keel
    Kriit, Kadi - arhitektuur
    Kruuspan Käti - matemaatika
    Kundla, Lii - eesti keel ja kirjandus
    Kuznetsova, Marina - rütmika, rahvatants
    Käesel, Kärt - psühholoog
    Lampmann, Sondra - kunstiained
    Laur, Ketter - algõpetus
    Laur, Rannar - tehnoloogiaõpetus
    Liister Laura - inimeseõpetus, matemaatika
    Lillemets, Rea - liikumisõpetus
    Logvynenko, Viktoriia - UA õpilased
    Lomp, Anete - kunstiained
    Loo, Nele - liikumisõpetus
    Lorenz, Birgy - küberkaitse
    Luik, Triin - saksa keel
    Marmor, Marii-Helen - algõpetus
    Marmor, Raido - matemaatika, õpistrateegiad
    Matiek, Maie - matemaatika
    Mõlder, Reet - algõpetus, õppedisainer
    Mäemat, Jüri - kunstiained
    Määr Pille-Riin - eesti keel ja kirjandus, inimeseõpetus
    Mölter, Triinu - algõpetus
    Noole, Riina - liikumisõpetus
    Onton, Karmen - algõpetus, matemaatika
    Pabbo, Merle - eesti keel ja kirjandus
    Peetre, Liina - inglise keel
    Perova, Anna - loodusained
    Peterson, Ljubov - vene keel
    Press, Dagne - informaatika
    Prikk, Brenda-Bridget - väikeklassi õpetaja, saksa keel
    Proomann, Inga - loodusained
    Põld, Brigita - informaatika
    Põldmets, Tiia - kunstiained
    Päev, Silver - ajalugu, ühiskonnaõpetus
    Raichert, Inara - vene keel
    Randlepp, Riina - liikumisõpetus
    Ruhno, Claudia Maria - loodusained
    Saar, Ave - inglise keel
    Sagur, Saima - eesti keel ja kirjandus
    Sammel, Vincent - pilliõpe
    Siitsman, Sirli - algõpetus, raamatukogu koordinaator
    Simmo, Aivo - geograafia
    Sinipalu, Tiiu - muusika, mudilas- ja lastekoori juhendaja
    Sinka, Eneli - algõpetus, ettevõtlusõpe
    Suurväli, Nancy - algõpetus, õpiabi
    Teesalu, Liis - kunstiained
    Tonts, Annika - kunstiained
    Vaikre, Erki - riigikaitse
    Vaiksaar, Selestin - algõpetus
    Vapper, Kertu - inglise keel
    Vent, Ülle - matemaatika
    Väljataga, Triin - ühiskonnaõpetus
     

 

Klassijuhatajad

1a Merike Alt
1b Selestin Vaiksaar
1c Triinu Mölter
1d Ketter Laur

2a Reet Mõlder
2b Karmen Onton
2c Nancy Suurväli
3a Sirli Siitsman
3b Eneli Sinka
3c Aivi Krasna
4a Marii Marmor
4b Kristiina Hermann
5a Ave Saar
5b Kärt Käesel
5c Triinu Mölter
6a Kai Koitla
6b Inga Proomann
6c Anna Perova
7a Ljubov Peterson
7b Anna-Liisa Kree
7c Petri Asperk
7d Ellu Eller
8a Raido Marmor
8b Rea Lillemets
8c Maie Matiek
9a Dagne Press
9b Merle Pabbo
9c Dagne Press
9d Jüri Mäemat

10k Tiia Põldmets
11k Kadrian Allika
11p Imbi Hoop
12k Inara Raichert
12p Elbe Lumiste

 

Viimati muudetud 09.01.2024