Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

Aineõpetajad

  • Kõikidel kooli töötajatel on e-post järgmisel kujul

  • eesnimi.perenimi @ pelgulinna.edu.ee

  • Täppidega tähed nimes, kaotavad täpid, tilde kaob. Sidekriipsuga nimi jääb nagu ta on.

Anari, Roger - algõpetus

Andriankova, Oxana - vene keel

Allika, Kadrian - eripedagoog, HEV koordinaator, uurimistööd

Aro, Tiina - saksa keel

Arvola, Margot - matemaatika

Asperk, Petri - informaatika

Bome, Johanna - ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Eller, Ellu - eesti keel ja kirjandus

Esnar, Tiiu - kunstiained

Hanson, Anna-Stina - algõpetus

Hoop, Imbi - geograafia

Innos, Karolin - inglise keel

Jaadla, Marilin - algõpetus, tehnoloogiaõpetus, õpiabi

Jaanovits, Johanna - algõpetus, õpiabi, UA õppijad

Kaldaru, Maris - muusika, segakoori juhendaja

Kalev, Ingrid - loodusõpetus, bioloogia

Kaukver, Britta - rahvatants

Kelgo, Kärt - algõpetus (töösuhe peatatud)

Kim, Bok Eum - ajalugu, eesti keel ja kirjandus

Koitla, Kai - eripedagoog, ühiskonnaõpetus, UA õppijad

Krasna, Aivi - algõpetus, bioloogia, loodusõpetus

Kravik, Toomas - ajalugu

Kree, Anna-Liisa - inglise keel

Kriit, Kadi - kunstiajalugu (töösuhe peatatud)

Kundla, Lii - eesti keel ja kirjandus

Kruuspan Käti - matemaatika

Käesel, Kärt - õpistrateegiad, psühholoog

Kuznetsova, Marina - rütmika, rahvatants

Lampmann, Sondra - kunst (animatsioon)

Lempu, Merilyn  - kunst

Liister Laura - inimeseõpetus, matemaatika

Lillemets, Rea - liikumisõpetus

Lipp, Getter-Sandra - matemaatika, inimeseõpetus, inimene ja õigus

Logvynenko, Viktoriia - Ukraina õppijate toetustegevused 1.-4. klassis

Lomp, Anete - kunstiained, tehnoloogiaõpetus

Loo, Nele - liikumisõpetus, tantsuline võimlemine

Lorenz, Birgy - küberkaitse, IT-arendusjuht

Matiek, Maie - matemaatika

Marmor, Raido - matemaatika, õpistrateegiad

Marmor, Marii-Helen - algõpetus, õpiabi (töösuhe peatatud)

Merirand, Mirell - start-up ettevõtlus

Mõlder, Reet - algõpetus, õppekoordinaator

Mäemat, Jüri - kunstiained, tehnoloogiaõpetus

Määr Pille-Riin - eesti keel ja kirjandus

Mölter, Triinu - algõpetus, õpiabi, UA õppija

Naarits, Merle - algõpetus (töösuhe peatatud)

Noole, Riina - liikumisõpetus

Onton, Karmen - algõpetus

Pabbo, Merle - eesti keel ja kirjandus, UA õppijad

Parktal, Tiina - ajalugu

Peetre, Liina - inglise keel

Perova, Anna - loodusteadused, keemia, füüsika

Peterson, Ljubov - vene keel 

Press, Dagne - informaatika, haridustehnoloog

Proomann, Inga - loodusõpetus, bioloogia

Põld, Brigita - informaatika

Põldmets, Tiia - kunstiained, tehnoloogiaõpetus

Raichert, Inara - vene keel

Randlepp, Riina - liikumisõpetus

Saar, Ave - inglise keel

Saare, Kristi - majandus- ja ettevõtlusõpe (töösuhe peatatud)

Sagur, Saima - eesti keel ja kirjandus

Sammel, Vincent - pilliõpe

Salumets, Liina - algõpetus (töösuhe peatatud)

Sinipalu, Tiiu - muusika, mudilas- ja lastekoori juhendaja

Siitsman, Sirli - algõpetus, ajalugu, raamatukogu koordinaator

Simmo, Aivo - geograafia

Sinka, Eneli - algõpetus, ettevõttlusõpe

Tammerik, Christian-Philip - ajalugu, ühiskonnaõpetus

Teesalu, Liis - kunstiained, tehnoloogiaõpetus (töösuhe peatatud)

Teeveer, Tõnu - füüsika

Tonts, Annika - kunstiained

Tõnisson, Nele - tehnoloogiaõpetus (töösuhe peatatud)

Vaikre, Erki - riigikaitse, tehnoloogiaõpetus

Vapper, Kertu - inglise keel

Vaiksaar, Selestin - algõpetus

Vent, Ülle - matemaatika

Väljak, Reijo - enesejuhtimine, karjääriõpe

Väljataga, Triin - ühiskonnaõpetus

Asendusõpetajad:

  • Helen Tarmas - kokandus
  • Evelin Küttis - kokandus

Klassijuhatajad

1a Reet Mõlder

1b Karmen Onton

1c Anna-Stina Hanson

2a Sirli Siitsman

2b Eneli Sinka

2c Aivi Krasna

3a Roger Anari

3b Johanna Jaanovits

4a Marilin Jaadla

4b Selestin Vaiksaar

4c Triinu Mölter

5a Kai Koitla

5b Inga Proomann

5c Anna Perova

6a Sirli Siitsman

6b Anna-Liisa Kree

6c Petri Asperk

6d Ellu Eller

7a Raido Marmor

7b Rea Lillemets

7c Maie Matiek

8a Christian-Philip Tammerik

8b Merle Pabbo

8c Dagne Press

8d Marilin Jaadla

9a Kärt Käesel

9b Aivi Krasna

9c Karmen Onton

9d Reet Mõlder

10KP Kadrian Allika/Imbi Hoop

11K Inara Raichert

11P Elbe Lumiste

12K Tiia Põldmets

12P Reijo Väljak

Viimati muudetud 15.12.2022