Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Hooliv kaaslane 2020

Hooliv kaaslane 2020

Alates 2007. aastast korraldab Tallinna Lastekaitse Ühing koos Björn-Okerblom Fondiga (Rootsist) konkurssi HOOLIV KAASLANE. Konkursi eesmärk on innustada õpilasi olema kaaslaste suhtes tähelepanelikumad, heatahtlikumad ja tegutsema abivalmilt. HOOLIV KAASLANE 2020 käigus selgitatakse linna gümnaasiumiõpilaste seast välja 5 õppurit, kes on koolikaaslastele eeskujuks nii hea õppeedukuse kui tunnustust vääriva käitumise poolest ja väärivad MIKU-MANNi õpilasstipendiumi.

Pelgulinna Gümnaasiumi abiturientide ettepanekul esitas kooli juhtkond Hooliva KAASLASE kandidaadiks Pelgulinna Gümnaasiumi 12 klassi õpilase ROBIN-REI TAIDEMA.  Robin-Rei Taidema õpib Pelgulinna Gümnaasiumis juba kaheteistkümnendat aastat. Robin-Rei on jäänud kooliaastate jooksul silma hooliva ja südamliku noormehena, kelle poole sageli pöörduvad klassikaaslased ja ka nooremate klasside õpilased abi ja nõu saamiseks. Robin leiab alati aega ja soovi teisi kuulata, nende probleemidele kaasa mõelda ja pakub välja ka omapoolseid lahendusi. Robinit iseloomustab positiivsus ja teotahe. Ta on energiline ja rõõmsameelne ja leiab erinevatest olukordadest alati iseseisvalt väljapääsu. Ehk siis tegutseja, kes ei anna alla, vaid otsib lahendusi.

Robin-Rei kasutab aktiivselt ka sotsiaalmeediat Ta eristub teistest „influenceritest“ oma sotsiaalmeedia sisuloome poolest. Tema lugude sisud on õpetlikud  elulised ja igapäevaelu peegeldavad. Tema jälgijad saavad häid ja positiivseid nippe, mida igapäevases elus kasutada. 
Robin-Rei osaleb ka kooli õpilasesinduse töös. Ta on heade juhiomadustega ning oskab kaaslasi innustada ja endaga koos tegutsema kutsuda. Õpetajate päeval kandis Robin Rei hästi välja koolijuhi rolli ja oskas oma meeskonda toetada ja õpilaste rõõme-muresid märgata.