Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

KAISUKARUD maikuus!

Maikuu oli Keskkonnakuu "Õues liikudes oleme reipamad". Päevad lähevad pikemaks ning õues on soojem ja mõnusam, miks siis mitte hakata rohkem aega väljas veetma? Nii me tegimegi! 😊

Kaisukarud on juba suureks kasvanud, seega jalutasime palju ja kaua värskes õhus. Et meie jalutuskäigud oleksid turvalised, kordasime tihti liiklusreegleid, mängisime valgusfooriga liikumismänge. Me ei unustanud pilku heitma ka õppeaeda. Seal istutasid meie väikesed, kuid väga nobedad näpud tomateid, maasikaid, kastsid taimi. Paar korda käisime mere äärde jalutamas, korra pidasime seal isegi Väikeste Sõber Karudega koosolekut. Naljakas, et vahel hakkasid lapsed hommikuringi õues nõudma, sellepärast mitu korda tegime hommikuringe ja õppetegevusi meie mänguväljakul. Ja te ei pruugi seda uskuda, aga me sõime korra hommikul lasteaia suveterrassil putru. Ei tea miks, aga õues maitseb toit alati paremini. Tundub ka, et oleme kõik ümbruskonna võililled kokku korjanud, sest õhtuti on vaja emadele midagi kinkida.

Sel kuul on emad saanud erilist tähelepanu. Miks? Sest me armastame neid väga ning oligi Emadepäev. Lapsed tegid ilusaid kingitusi ja kaarte. Piknikul Stroomi rannaalal tantsisid lapsed koos emadega, laulsid, mängisid palju ja sõid maitsvat toitu.

Lasteaeda tuli külla teater Trumm etendusega "Imeline puhkus". Meie lapsed, nagu ikka, vaatasid ja kuulasid väga tähelepanelikult. Kui tublid nad ikka on! Kaisukarud pole ju mitte ainult head vaatajad, nad on ka head näitlejad. Osalesime Kanutiaia Kann teatrifestivalil ja maikuus saime tunnistuse, medali ja kingitused.

Kiusamisest vaba päeval tuli Sõber Karu külla. Ta tõi kaasa palju kingitusi ja huvitavaid ülesandeid. Sellel päeval olid lapsed uskumatult õnnelikud.

Maikuu lõppes juba traditsioonilise Maijooksu ja spordimängudega ümber lasteaia. Kõik lapsed ja õpetajad said väga ilusad medalid, diplomid ning nautisid maitsvat rabarberit meie õppeaiast.

Toimus ka lastevanemate koosolek, kus tegime sellest õppeaastast kokkuvõtte. Aitäh kõigile osalistele!

Nagu olete ehk märganud, Kaisukarud rühma elu on väga huvitav, sisurikas ja mitmekülgne! Sellest võib veel kaua rääkida, aga palun vabandust, meid ootavad suvi, uued seiklused ja päike ning kiirustame seda nautima.

Imelist suve ja palju naeratusi Teile!