Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

"Tallinna NOOR ÕPETAJA 2022"

"Tallinna NOOR ÕPETAJA 2022"

Reedel 7. oktoobril 2022 tunnustati Sokos Hotel Viru restoranis Merineitsi galaõhtul Tallinna parimaid haridustöötajaid ja -tegusid. Pelguranna Lasteaia KAISUKARUD rühmaõpetaja Olgale omistati "Tallinna noor Õpetaja 2022" tunnustustiitel.

 
Alates oktoober 2020 on õpetaja Olga töötanud Pelguranna lasteaia Kaisukarud sõimerühmas õpetajana. Noore õpetaja tööle motiveeritus, innukus ja õpetajana tööprotsessi nautimine ilmnesid koheselt tema tööle asumisel. Vanemate kui lastega saavutas ta kiirelt kontakti ja toimima hakkas usalduslik koostöö.

Õpetaja Olga on väga tähelepanelik ning oskab märgata laste arengus edusamme kui ka toetamist vajavat poolt. Rühmas on laste heaolu ja turvalisus õpetaja Olga jaoks alati kõige olulisem. Rühmaruumis on oskuslikult loodud koos paarilise õpetajaga arendav õpikeskkond, mis annab lastele võimaluse teguseda aktiivselt ning alagruppides. Õpetaja Olga ei pelga nüüdisaegset õpikäsitust ning õppetegevuste planeerimisel ja läbiviimisel ei alahinda ta sõimeealiste laste oskusi ja suutlikkust tegutseda. Õpetaja Olga koostöös paarilisõpetajaga valmistas ette näidendi, millega osaleti ka konkursil Kanutia Kann.
 
Õpetaja Olgat on majasiseselt tunnustatud:
"MÄNGULISEM ÕPI- JA KASVUKESKKOND"
2021-KAISUKARUD, MÕMMIKUD, LEIUTAJAD
2020-KAISUKARUD

"AASTA NAERATUS"
2020- OLGA KOFANOVA

"AASTA TUBLI UUS TÖÖTAJA"
2020- OLGA KOFANOVA

Õpetaja Olga on kolleegide poolt hinnatud kui suurepäraste oskustega praktik, kes jagab ÕPETAJALT ÕPETAJALE raames praktilisi kogemusi ja tööriistu muukeelsete laste toetamisel eesti keele õppimisel; samuti praktilisi töövõtteid kuidas KIUSAMISEST VABA METOODIKAT oskuslikult/mänguliselt juba sõimelastega rakendada; kuidas suhelda keeruliste lastevanematega.
 
Õpetaja Olga on võitnud nii laste, lapsevanemate kui kolleegide usalduse. Väärtustame õpetaja Olga panust rühma igapäevase elu juhtimisel, töös lastega ja lasteaia arendustegevuses ning seoses sellega esitasime õpetaja Olga Kofanova Tallinna aasta noor õpetaja 2022 nominendiks.


 
Soovime õnne kogu Pelguranna lasteaia naiskonna poolt meie imelisele päiksekiirele, Olgale!!!

Suur aitäh Tallinna linna ja Tallinna Haridusameti korraldusmeeskonnale, kes märkavad ja motiveerivad meie toredaid õpetajaid.