Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Rühmad

Õppekeel rühmades on eesti keel. 

Tõrukesed (1,5 - 3 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Ene Nisumaa

e-post: ene.nisumaa@piritakose.edu.ee 

Õpetaja: Mirjam Muhk

e-post: mirjam.muhk@piritakose.edu.ee  

Õpetaja abi: Eve Purde

Rühma telefon: 51909939

Siilikesed (4 - 5 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Merili Käpp

e-post:merili.kapp@piritakose.edu.ee

Õpetaja: Anneliis Paju

e-post: anneliis.paju@piritakose.edu.ee 

Õpetaja abi:

Rühma telefon: 58876881

 

Sipelgad (5 - 7 aastased)

 

Õpetaja: Raili Olup

 

raili.olup@piritakose.edu.ee  

Õpetaja abi: Eha Egel

Rühma telefon: 53095510

Käbikesed (5 - 7 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Maria Noormaa

e-post: maria.noormaa@piritakose.edu.ee 

Õpetaja: Kaisa Kirikmaa 

e-post:kaisa.kirikmaa@piritakose.edu.ee 

Õpetaja abi: Külli Kaar

Rühma telefon: 58860390

Maasikad (5 - 6 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Anu Kaldjärv

e-post: anu.kaldjarv@piritakose.edu.ee&

Õpetaja: Jekaterina Tolstova  

e-post: jekaterina.tolstova@piritakose.edu.ee

Õpetaja abi: Jelena Tsõrkunova

Rühma telefon: 58877304

Pihlamarjad (6 - 7 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja:Ester Jõesaar

 

e-post: ester.joesaar@piritakose.edu.ee

Assistent: Birsen Bahsi

Õpetaja abi: Ulvi Põldroos

Rühma telefon: 58550884

Lepatriinud (4 -5 aastased)

Õpetaja: Eha Tedder

e-post: eha.tedder@piritakose.edu.ee 

Õpetaja: Kirsika Halliko

e-post: kirsika.halliko@piritakose.edu.ee 

Õpetaja abi: Tatjana Kask

Rühma telefon: 58845626

Kellukesed (3 -4 aastased)

Avatud 7.30 - 18.00

Õpetaja: Renate Paljasma

e-post:Renate.Paljasma@piritakose.edu.ee

Õpetaja: Kersti Kaevats

e-post: kersti.kaevats@piritakose.edu.ee 

Õpetaja abi: Kristina Djužev

Rühma telefon: 58874462

Liikumisõpetaja: Reeli Vau 

e-post: reeli.vau@piritakose.edu.ee 

Muusikaõpetaja: Eve Olgo  

e-post: eve.olgo@piritakose.edu.ee 

 

 

Viimati muudetud 01.11.2022