Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pirita Kose Lasteaed pälvis esimese Rohelise lipu

Pirita Kose Lasteaed pälvis esimese Rohelise lipu

Pirita Kose Lasteaeda tunnistati esmakordselt rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud rohelipu vääriliseks

Rohelise kooli programmi patroon president Kersti Kaljulaid on tänukaardile kirja pannud, et see on märk sellest, et meie tegevus on olnud terviklik ja läbimõeldud ning üheskoos kujundame keskkonda hoidvat ja loodust armastavat järgmist põlvkonda.

Oleme aastaid väärtustanud keskkonnahoidu ja püüdnud anda edasi väärtusi, mis toetavad hoolivat käitumist meid ümbritseva suhtes. 

Tunnustuse võtsime vastu 4. juunil Tallinnas Kultuurikatlas toimunud Rohelise kooli tunnustusüritusel 2024. Täname meie aktiivseid rühmameeskondi ning RK kordinaator Ruth Letunovitšit. Tunnustusüritusel osalesid direktor Selje Kuusk, õppejuht Kerli Tiigimäe, õpetajad Ruth Letunovitš ja Anu Kaldjärv.

7. juunil heiskasime uhkusega Rohelise lipu masti. Kogu lasteaiapere oli kogunenud seda pidulikku hetke tähistama. Õpetaja Ruth Letunovitši juhendamisel valamis meie lasteaia "Roheline luuletus".

Tunnustusürituse: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.893151359493441...) ja Pirita Kose Lasteaia tegevuste kohta saate enam infot: https://www.tallinn.ee/et/roheline-kool-4

Lastega loovalt kasvamine tuleb südamest.

#rohelinekool #rohelinelipp #hoolime #piritakoselasteaed