Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pirita lasteaia lapsed joonistusvõistlusel 2024

Pirita lasteaia lapsed joonistusvõistlusel 2024

Veebruarikuus kuulutas Kaitseministeerium välja joonistusvõistluse "Minu (isa, ema, õde, vend), riigikaitsja!"

Pirita lasteaiast võttis väljakutse vastu Meelespea rühma õpetaja Marika-Ilona Lillemägi koos oma rühma lastega. Uuriti kõigepealt, et kes need riigikaitsjad on, millised nad välja näevad ning mida nad üldse teevad. Arvestada tuli veel sellega, et joonistused oleks portreeformaadis. Joonistusvõistlusele saatsime 11 lapse tööd, mida saab näha näitusel Pirita lasteaia pikas koridoris.

Meil on suur heameel teatada, et Kaitseministeeriumi žürii valis joonistusvõistluse „Minu (isa, ema, õde, vend), riigikaitsja!“ võitjaks Pirita lasteaia lapse Raimond Järve töö. Auhinnaks Raimondile on perega elamuspäev kaitseväe Paldiski linnakus ning lisaks sellele presenteeritakse tema joonistust 28.04-06.05 toimuva Reservväelaste nädala raames bussipeatuste vitriinidel Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Lisaks üldvõitja Raimondi tööle tekitas Miroslava Aun’a pilt žüriis väga sooja tunde ning ka tema tööd demonstreeritakse bussipeatuste vitriinidel.

Suured õnnesoovid Raimondile ja tema perele! Suured õnnesoovid Miroslavale ja tema perele! Suur tänu õpetaja Marika-Ilonale, et ta otsustas väljakutse vastu võtta! Veel täname Meelespea rühma lapsi Dora, Kristin, Karolin Ronja, Lea, Katleen, Mariliis, Nette, Gherman ja Annika, kes väga vahvad pildid joonistasid!

Helina Aaboja
Pirita lasteaia õppealajuhataja