Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Picapaci kogukonna pakiautomaatide testimine Pirital

Picapaci kogukonna pakiautomaatide testimine Pirital

Pirita Linnaosa Valitsus teatab osalemisest Test in Tallinn programmis, mis hõlmab viie Picapaci kogukonna pakiautomaadi katsetamist.

Programmi raames on linnaosavalitsus andnud Picapacile maa tasuta kasutusse kuni kaheksaks kuuks, võimaldades ajutiselt paigutada Pirita linnaossa kogukonna pakiautomaadid.

Valituks osutusid pakiautomaatide järgmised objektid: Lehise tn 4, Võsa tee 26, Kesktee 27, Liilia tee 26a, Sinitiiva tn 2.

Pirita linnaosa valitsuse eesmärk on hinnata piirkonnas asuvate asutuste, ettevõtete, elanike ja külastajate valmisolekut avatud postiteenuse platvormteenusega liitumiseks ja selle kasutamiseks. Projekt on saanud Tallinna Linnavalitsuse innovatsioonikomisjoni ning Tallinna Linnavaraameti kooskõlastuse.

"Meie osalus Test in Tallinn programmis annab meile võimaluse hinnata kogukonna pakiautomaatide mõju ning elanike ja ettevõtete huvi avatud postiteenuse platvormteenuse vastu," ütles Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit. "Loodame, et projekti raames koguda tagasisidet kogukonnale nende vajaduste kohta ja saada kogemusi projekti edasiseks arendamiseks.“

Test in Tallinn programm on osa linna innovatsiooni ja tehnoloogia programmidest, mille eesmärgiks on avalike teenuste parendamine. Pirita Linnaosa Valitsus osaleb koostöös sooviga leida uuenduslikke lahendusi kohaliku kogukonna vajaduste täitmisel.