Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Põhja-Tallinna Valitsuse juhtkond

Aadress: Kari tn 13,
10311 Tallinn
Telefon: 645 7040
E-post: pohja@tallinnlv.ee

Linnaosa vanem – Manuela Pihlap
Telefon: 645 7006
E-post: manuela.pihlap@tallinnlv.ee

Tegevusvaldkond: üldjuhtimine, suhted linnavalitsuse ja linnaosa halduskoguga, linnaosa esindamine vabariigis ja välismaal, linnaosa eelarvevahendite käsutamine, rahandus ja eelarveküsimused, personalipoliitika, linnaosa majanduspoliitika, sotsiaalhoolekanne.

Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7000

Linnaosa vanema asetäitja - Toomas Kästik
Telefon: 645 7029
E-post: toomas.kastik@tallinnlv.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7000

Linnaosa vanema asetäitja - Pavel Boitsov
Telefon: 645 7949
E-post: pavel.boitsov@tallinnlv.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7000

Haldusjuht - Margus Parts
Telefon: 645 7035
E-post: margus.parts@tallinnlv.ee 

Haldussekretär - Anne Tammsaar
Telefon: 645 7002
E-post: anne.tammsaar@tallinnlv.ee 

Nõunik - Helen Lill    
Telefon: 645 7006
E-post: helen.lill@tallinnlv.ee     

Avalike suhete nõunik - Violetta Lanman
Telefon: 645 7012
E-post: violetta.lanman@tallinnlv.ee

Jurist - Ahti Olesk
Telefon: 645 7031
E-post: ahti.olesk@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7031

 

Jurist - Lisette Caroline Anton
Telefon: 645 7026 
E-post: lisettecaroline.anton@tallinnlv.ee 
Vastuvõtt: kokkuleppel telefoni teel 645 7026

Eelarve peaspetsialist - Klarika Kure
Telefon: 645 7008
E-post: klarika.kure@tallinnlv.ee 

Juhiabi - Kristina Taliaru
Telefon: 645 7000
E-post - kristina.taliaru@tallinnlv.ee

 

 

Viimati muudetud 30.06.2022