Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinn korraldab lehekottide tasuta äravedu

Põhja-Tallinn korraldab lehekottide tasuta äravedu

Põhja-Tallinna Valitsus korraldab ka sel sügisel puulehtede tasuta äravedu. Vedu toimub ainult eelnevalt teada antud kinnistutelt.


„Avame registreerimislehed 12. septembrist ja äraveoga alustatakse 19. septembril. Lehekottide vedu hakkab toimuma igal nädalal novembri lõpuni. Sujuva koostöö nimel palume kinnistuomanikel edastada linnaosavalitsusele oma täpne aadress, telefoninumber ja lehekottide arv,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

Põhja-Tallinna kinnistuomanikud saavad alates 19. septembrist kokku kogutud lehekotid tasuta ära anda. Kuni 200-liitrisesse kotti võib panna ainult lehti ja kinni seotud kott peab olema tõstetud tee äärde. Linnaosavalitsuse lepingupartner EKT Teed OÜ viib kotid ära alates 19. septembrist kord nädalas kuni 30. novembrini.

Lehekotid viiakse ära ainult linnaosavalitsust eelnevalt teavitanud korteriühistutelt ja linna haridusasutustelt, kes on edastanud täpse aadressi, telefoninumbri ja lehekottide arvu. Registreerimisvorm on leitav Põhja-Tallinna kodulehelt www.tallinn.ee/pohja/lehekottidevedu

Lehekotte saab ära viia ka Tallinna jäätmejaamadesse, kus elanikelt võetakse tasuta vastu biolagunevaid aia- ja haljastusjäätmeid (tasuta ühelt toojalt korraga kuni kuus 100-liitrilist kotitäit). Jäätmejaamade asukohad on leitavad:  https://www.tallinn.ee/et/keskkond/jaatmejaamad-tallinnas
 

Sarnased uudised