Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Põhja-Tallinna Eakate Akadeemias räägitakse ohutusest 

Põhja-Tallinna Eakate Akadeemia sügissemestri esimene loeng toimub kolmapäeval, 28. septembril, kus Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti spetsialistid räägivad, kuidas olla valmis erinevateks kriisideks. 

“Eakate Akadeemia uue hooaja esimeses loengus räägivad Munitsipaalpolitsei ametnikud eakatele, kuidas planeerida ja hoiustada koduseid varusid kriisiolukorras. Samuti antakse ülevaade sellest, kus asuvad lähimad varjumiskohad. Juhiseid jagatakse ka sellest, kuidas käituda tormi ja jäävihma korral,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap ja lisas, et kindlasti saab MUPO ametnikele ka küsimusi esitada

Põhja-Tallinna Eakate Akadeemia loengud toimuvad 28. septembril kell 12 eesti keeles ja kell 14 vene keeles, asukohaks Põhja-Tallinna kogukonnamaja (Kari 13).
Eakate Akadeemia loengud toimuvad iga kuu viimasel kolmapäeval kell 12 ja 14. Järgmine kohtumine toimub 26. oktoobril, mil akadeemia liikmed külastavad Kalamaja muuseumi aadressil Kotzebue 16. Ekskursioonile on vajalik eelregistreerimine, registreerida saab alates 17.10 telefoni teel 645 7009.

30. novembril on Põhja-Tallinna Eakate Akadeemia esinejaks doktor Arkadi Popov ja 28. detsembri loengu annab zooloog Aleksei Turovski. Mõlemad loengud toimuvad Põhja-Tallinna kogukonnamajas (Kari 13) ja siis ei ole eelregistreerimine vajalik.

Põhja-Tallinna Eakate Akadeemia üritus Facebookishttps://fb.me/e/2YfjhYzq3