Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinna valitsus korraldab infopäeva gaasiohutuse teemal

Põhja-Tallinna valitsus korraldab infopäeva gaasiohutuse teemal

Põhja-Tallinna valitsus korraldab koostöös Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametiga (TTJA) 30. märtsil linnaosa korteriühistutele ja elanikele kohtumise, et anda ülevaade eluruumide gaasiseadeldistest, ventilatsioonisüsteemide toimimisest, vingugaasianduri tähtsusest ja üldisest gaasiohutusest.

“TTJA korraldas 2022. aastal Põhja-Tallinna piirkonna kortermajades korterite gaasiohutusest ülevaate saamiseks kontrollprojekti, kaasates valimisse vanemad kortermajad,“ ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap. Linnaosavanema sõnul näitasid projekti tulemused, et pooled kontrollitud korteritest olid puudustega ja seetõttu püütakse nüüd koostöös TTJA´ga korteriühistute ja elanike teadlikkust tõsta. „Ootame aktiivset osavõttu, et ära hoida teadmatusest tulenevaid õnnetusi,“ lisas Pihlap.
Korteriühistute infopäev toimub 30. märtsil algusega kell 17.30 Põhja-Tallinna kogukonnamaja (Kari 13) II korruse saalis. Infopäev viiakse läbi eesti keeles, aga vajadusel aitab linnaosa ametnik info ümber tõlkida ka vene keelde.
Põhja-Tallinna valitsus palub korteriühistute esindajatel end infopäevale registreerida kirjutades aadressile [email protected] või helistada numbrile 6457001.