Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinnas algab tänavate sügiskoristus

Põhja-Tallinnas algab tänavate sügiskoristus

Esmaspäevast, 10. oktoobrist algab Põhja-Tallinna tänavate sügiskoristus, mis kestab sügise lõpuni.

“Esmaspäeval algab sügiskoristus, mille käigus koristatakse haljasaladelt, tänavatelt ja parklatelt sinna langenud lehed ja viljad ning muu prügi. Millal algavad puhastustööd just teie tänaval, sellest teavitame korteriühistuid eraldi. Samuti palume jälgida ajutiselt paigaldatud märke. Selleks, et tänavad saaksid põhjalikult koristatud, tuleb sõidukid konkreetse tänava koristuse ajaks mujale parkida. Palume autoomanikelt mõistavat suhtumist parima tulemuse nimel,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

Põhja-Tallinna Valitsuse koostööpartner EKT Teed OÜ on alustamas 10. oktoobril tänavate sügiskoristusega. Linnaosa sügiskoristus kestab novembri lõpuni. Tänavatele, kus koristus toimub, paigaldatakse ajutised parkimist ja peatumist keelavad märgid. Sõidukid palutakse tööde teostamise ajaks mujale parkida.
Sügiskoristuse ajakava on leitav Põhja-Tallinna Valitsuse kodulehel: www.tallinn.ee/et/pohja/sugiskoristus-2022 

Põhja-Tallinnas toimub ka lehekottide tasuta äravedu. Lehekotid viiakse ära ainult linnaosavalitsust eelnevalt teavitanud korteriühistutelt ja linna haridusasutustelt, kes on edastanud täpse aadressi, telefoninumbri ja lehekottide arvu. Registreerimisvorm on leitav Põhja-Tallinna kodulehelt www.tallinn.ee/pohja/lehekottidevedu
 

Sarnased uudised