Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinnas valitakse kauneid hoove

Põhja-Tallinnas valitakse kauneid hoove

Põhja-Tallinna valitsus kuulutab ka sel aastal välja konkursi „Kaunis koduhoov Põhja-Tallinnas“. Osaleda saab mai lõpuni.

Põhja-Tallinna vanem Külli Tammur kutsub linnaosa elanikke jagama pilte kaunitest aedadest ja hoovidest ning esitama neid konkursile. “Kevad toob roheluse ja õiteilu muutes Põhja-Tallinna hoovid kauniteks pilgupüüdjateks. Soovime konkursiga esile tõsta just need koduümbrused, millesse on pandud palju hoolt ja armastust. Nii innustame ka teisi põhjatallinlasi oma hoove korrastama ja kaunistama. Rohelus, hubased aianurgad ja põnevad kujunduselemendid linnaruumis pakuvad kõigile rõõmu,” ütles Tammur.

Konkursil osalemise soovist palume teada anda kirjutades hiljemalt 16. juunil aadressil [email protected]. Kirjale palume lisada kuni 5 fotot ja mõnelauselise iseloomustus, millega oma koduhoovi tutvustada soovite. Kõikidest konkursil osalevatest hoovidest pannakse fotod hindamiseks üles Põhja-Tallinna valitsuse sotsiaalmeedia kontodele, parimad selgitatakse välja rahvahääletusega. Rahvahääletus sotsiaalmeedias leiab aset juuni teises pooles.
Pilt: 2023. aasta rahvalemmik, hoov Sirbi tänaval