Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinnas valitakse kauneid koduhoove

Põhja-Tallinnas valitakse kauneid koduhoove

Põhja-Tallinna valitsus kutsub osalema „Kaunis koduhoov Põhja-Tallinnas“ konkursil. Kandideerida saavad nii korteriühistud kui ka eramajade omanikud.

“Põhja-Tallinnas on palju korteriühistuid, kus majaelanike ühistöö tulemusena on majahoov laitmatult korras ja maja ümber on loodud silmailu pakkuv haljastus. Paljudel juhtudel on seejuures pööratud tähelepanu ka elurikkusele. Soovime, et selliste ühistute ja eramajade omanike töö ja pühendumine jõuaks laiema avalikkuse ette,“ ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap. „Mul on hea meel, et põhjatallinlaste seas on üha enam neid, kes hoolitsevad oma koduümbruse eest pakkudes rõõmu nii oma perele kui naabritele,“ lisas linnaosavanem.

Kandideerimissoovist tuleb teada anda linnaosavalitsusele, seejärel tuleb fotograaf koduhoovi pildistama ja kõikidest konkursil osalevatest hoovidest pannakse fotod hindamiseks üles Põhja-Tallinna valitsuse sotsiaalmeediasse. Rahvahääletus kestab kogu juulikuu, tunnustamine leiab aset augustis.

Kandideerida saab kategooriates kaunis kortermaja hoov ja kaunis eramaja hoov. Kandideerimissoove ootame aadressile [email protected] kuni 11. juunini 2023. Lisainfo telefonilt 6457001.