Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rahvahääletus: Põhja-Tallinnas valitakse kauneimaid hoove

Rahvahääletus: Põhja-Tallinnas valitakse kauneimaid hoove


Alanud on konkursi „Kaunis koduhoov Põhja-Tallinnas“ rahvahääletus. Oma lemmikuid saab toetada Põhja-Tallinna valitsuse Facebooki lehel.

„Juunikuu jooksul saatsid soovijad meile fotosid oma kaunitest hoovidest ja nüüd on aeg oma lemmikute poolt hääletada,“ ütles Põhja-Tallinna vanem Külli Tammur.
„Suvi toob endaga elurikkuse ja õiteilu, muutes Põhja-Tallinna hoovid tõelisteks pilgupüüdjateks. Konkursi eesmärk on esile tõsta aiad ja hoovid, millesse on pandud palju hoolt ja armastust. Nii soovime innustada ka teisi põhjatallinlasi oma koduümbrust korrastama ja kaunistama. Rohelus, hubased aianurgad ja põnevad kujunduselemendid linnaruumis pakuvad rõõmu tervele kogukonnale,“ lisas Tammur.

Kõigi osalevate hoovide fotod on hindamiseks avaldatud Põhja-Tallinna valitsuse sotsiaalmeedia kanalites. Parimad selgitatakse välja rahvahääletuse teel. Hääletus kestab kogu juulikuu jooksul. Osalejaid tunnustatakse tänukirjaga, parimatele on ette nähtud auhinnad.

Põhja-Tallinna valitsuse Facebook: facebook.com/PohjaTallinn