Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Puuetega inimeste sotsiaaltranspordi (PIT2) infosüsteem

Puuetega inimeste sotsiaaltranspordi (PIT2) infosüsteem

Projekt “Puuetega inimeste sotsiaaltranspordi (PIT2) infosüsteemi loomine“ kestab 05.01.2018 - 28.02.2019. Projekti eesmärk on luua kasutajasõbralik süsteem, mis võimaldab rakendada uusi innovaatilisi lahendusi sotsiaalteenuste kulutõhusamaks korraldamiseks ning muuta teenuse taotlemine läbi infosüsteemi kodanikule lihtsamaks ja kättesaadavamaks.

PIT2 infosüsteem on oluliselt efektiivsem, kui olemasolev lahendus ning tehnoloogiliselt täiuslikum. Võimaldab muuta kõik protsessid, transpordi tellimisest kuni teenuse saamiseni automaatsemaks ja lihtsamaks. Lisaks tekib tagasiside andmise võimalus ja arvestuse pidamine infosüsteemi vahendusel. Samas tekib finantsiliste kui ka inimressursside kulude kokkuhoid nii puuetega inimestele, ametnikele kui ka teenuse pakkujatele. Uus süsteem on kasutajasõbralik ning võimaldab kasutusele võtta uusi innovaatilisi lahendusi sotsiaalteenuste kulutõhusamaks korraldamiseks nt. asendama täna paberil teostatava marsruutide planeerimise või aruandluse. Transporditeenuse taotlemine muutub läbi infosüsteemi lihtsamaks ja selle planeerimine ressursse (sh linnakeskkonda) säästvamaks

Projekti kogumaksumus on 479 102,4 eurot, millest omafinantseering on 117852,4 eurot ja Euroopa Regionaalarengu Fondi toetus 361 250 eurot.

Regionaalareng.jpg

Viimati muudetud 23.06.2022