Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Korruptsiooni ennetamise eest vastutava isiku kontaktandmed

Korruptsiooni ennetamise eest vastutava isiku kontaktandmed

KORRUPTSIOONI ENNETAMISE MEETMETE RAKENDAMISEST (õppeaasta 2024/2025 kohta)                                                                                    3.05.2024

Asutus: Tallinna Raadiku lasteaed
1. Korruptsiooni ennetamise eest vastutav isik
Tatjana Slutskaja direktor
 
Käskkirja nr (kui ei ole direktor ise)
2. Ametiisikud (töökoht, millega kaasneb ametiseisund)
 
õppealajuhataja

 
03.05.2024 nr 1-2/23/6
3. Kas on kontrollitud ametiisiku seotust äriühingutega äriregistri avalikust andmebaasist Ametiisik (õppealajuhataja Liia Tuvik), kes tegelevad riigihangete ja ostumenetlustega  kontrollitud.
 
Kontroll on tehtud 3.05.2024. Rikutud toimingupiirangud puuduvad.
4. Kas on kontrollitud karistusregistrist, et ametiisikul poleks karistatust KVS § 3 lg 4 nimetatud õigusrikkumise eest. Kõik uued töötajad kontrollitakse enne tööle võtmiseks EHISe kaudu karistusregistri järgi.
Tallinna Raadiku lasteaia töötajad on kontrollitud 3.05.2024 Karistust ei leidnud.
 
https://www.rik.ee/
 
5. Kas ostumenetlusega tegelevatel ametiisikutel on  huvide konflikti vältimise deklaratsioon esitatud? Lasteaia direktor esitab vastava huvideklaratsiooni kord aastas emta.ee kaudu.
2 ametiisikut tegelevad ostumenetlusega.
 
mai 2024
6. Kas kõikidele ametiisikutele on edastatud korruptsioonivastase seaduse veebikoolitus? JAH, lasteaia fuajee paberikandjal ning Raadiku lasteaia siseveebi kastis (personali osas) Selgitus: veebikoolituse link on minu poolt edastatud slaidil; leiate ka haridusameti poolt edastatud korruptsiooni ennetamise juhendist.
Veenduda, et veebikoolitus on kõikidele ametiisikutele edastatud.
Kui koolitus on asutuse kodulehel, siis kuidas ametiisikuid informeeriti, et nendel on kohustus materjalidega tutvuda.Korruptsiooni ennetamise meetmete eest vastutab lasteaia direktor Tatjana Slutskaja
telefon +372 6345 565
[email protected]

 

Viimati muudetud 03.05.2024