Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing

12.07.2024 toimus lasteaias suurepärane Tantsufestival!

Üritus oli tõeliselt meeleolukas ja täis rõõmu, mida jagus nii väikestele tantsijatele kui ka pealtvaatajatele. Meie lapsed olid tantsufestivaliks põhjalikult valmistunud. Nad harjutasid hoolega erinevaid tantse, pannes sinna kogu oma südame ja hinge. Tantsude õppimine ja proovimine oli lastele tõeliselt nauditav, pakkudes neile palju nalja ja rõõmu.

4. juuni on Eesti lipu päev.

Täna tähistasid lapsed Eesti lipu päeva. Nad kordasid, mida iga värv lipul tähendab, tegid aplikatsioone, joonistasid lippu asfaldile, kuulasid luuletusi ja laulsid laule lipust.

3.-7. juuni on lasteaias ohutusnädal

Väga oluline on, et lapsed omandaksid varakult teadmisi ja oskusi, mis aitavad neil ohutult kasutada erinevaid atraktsioone. Lasteaias on mitmesuguseid atraktsioone, mis pakuvad lastele rõõmu ja arendavad nende füüsilisi võimeid.

"Vikerkaare" rühma lapsed käisid ekskursioonil Tervishoiumuuseumis

21.mail käisid Vikerkaare rühma lapsed ekskursioonil Tervishoiumuuseumis, kus tutvusid inimese arengu ajalooga ja õppisid tundma oma kehaehitust ja keha funktsioneerimist, said teada palju huvitavat, uurisid ja katsetasid. Pärast muuseumi külastust käisid lapsed näitusel "Rahvariided 100 aasta pärast", kus oli välja pandud ja meie lasteaia ekspositsioon.