Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rabajooks

Start.jpg

99.  RABAJOOKS TOIMUB 21. APRILL 2024!

Rabajooks on pika traditsiooniga üritus, mis liidab põlvkondasid ja kutsub kokku sportlased, kõndijad, harrastajad, noored ja vanad. Rabajooksu korraldajate eesmärgiks on pakkuda inimestele võimalus sporti teha, äratada kaaslinlastes suuremat huvi tervisliku metsajooksu vastu, pakkuda võimalust pingevabalt ja sõbralikult omavahel võistelda.

Rabajooksu stardipaik on Pääskülas, Suvila ja Kalda tänava ristmiku läheduses, Harku terviseraja idaparklas.
Link asukohale: https://goo.gl/maps/9GT5dmvPUu7XFC98A

Start antakse kell 11.00, rajale lastakse iga viie minuti tagant kuni kella 12.00ni. Finišis saab igaüks oma aega elektrooniliselt ajatabloolt vaadata, kiipidega ajavõttu Rabajooksul ei ole. Finiš suletakse kell 13.00.

Rabaringi pikkus on 6,3 km.

1000 esimest lõpetajat saavad finišist traditsioonilise Rabajooksu vimpli. Vimpli saab iga soovija endale ka elektrooniliselt alla laadida.

Kõikide osavõtjakaardi täitnute vahel loositakse välja eriauhindu, mille on välja pannud jooksu sponsorid. Osavõtjakaardi saab täita enne jooksu algust kohapeal.

Tasuta sooja teed jagab Nõmme malevkond ja Naiskodukaitse Nõmme jaoskond. Kõige keskkonnasõbralikum on teed tulla võtma oma kaasavõetud topsiga!

Kaks Rabajooksuks ettevalmistavat treeningut toimuvad 10. ja 17. aprillil kell 18.00 Harku terviseraja idaparklas ehk Rabajooksu stardi- ja finiši alal. Treeninguid viivad läbi Nike Run Club treenerid. Mõlemale treeningule toimub eelregistreerimine www.treenime.ee/nrc