Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Start.jpg

Hetkel oluline

98. RABAJOOKS TOIMUB 15. OKTOOBRIL 2023!

Rabajooks on pika traditsiooniga üritus, mis liidab põlvkondasid ja kutsub kokku sportlased, kõndijad, harrastajad, noored ja vanad. Rabajooksu korraldajate eesmärgiks on pakkuda inimestele võimalus sporti teha, äratada kaaslinlastes suuremat huvi tervisliku metsajooksu vastu, pakkuda võimalust pingevabalt ja sõbralikult omavahel võistelda.

Rabajooksu stardipaik on Pääskülas, Suvila ja Kalda tänava ristmiku läheduses, Harku terviseraja idaparklas.
Link asukohale: https://goo.gl/maps/9GT5dmvPUu7XFC98A

Start antakse kell 11.00, rajale lastakse iga viie minuti tagant kuni kella 12.00ni. Finišis saab igaüks oma aega elektrooniliselt ajatabloolt vaadata, kiipidega ajavõttu Rabajooksul ei ole. Finiš suletakse kell 13.00.

Rabaringi pikkus on 6,3 km.

1000 esimest lõpetajat saavad finišist traditsioonilise Rabajooksu vimpli. Vimpli saab iga soovija endale ka elektrooniliselt alla laadida.

Kõikide osavõtjakaardi täitnute vahel loositakse välja eriauhindu, mille on välja pannud jooksu sponsorid. Osavõtjakaardi saab täita enne jooksu algust kohapeal.

Rabajooksul saab toetada kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ja nende lähedasi ostes sinilillesümboolikat. Müügist saadav tulu aitab koostöös Pärnu Lahe Rotary Klubiga muuta Pärnu rand ligipääsetavaks kõigile, soetada Hiiumaale vajalik videokolonoskoop ja koostöös Paraolümpiakomiteega luua Kiviõli Tuhamäele para-suusatamise võimalus. 
Olemas nii sularaha- kui telefonimakse võimalus.


 Täname kõiki Rabajooksu toetajaid: Nick's Eesti, AURA, Balsnack, Mamma, Bon Vegan, Deary, Be More, Nõmme Seikluspark, Beautiful Me rullmassaaž, Inspiratsiooniraamatukogu, ElsavieTallinna Vesi, Nõmme malevkond ja Naiskodukaitse Nõmme jaoskond, Eesti Kergejõustikuliit kohtunikud.