Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Raku lasteaia tegus nädal!

Tallinna Raku lasteaia tegus nädal!

Raku lasteaias oli see nädal väga teguderohke, nimelt leidis aset kolm äärmiselt vahvat üritust!

Teisipäeval (23.11) külastas Tallinna Raku lasteaeda „ Tulest targem“ projekti raames Nõmme päästekomando koos päästeautoga. Lastele tehti teoreetiline osa, kus käsitleti teemasid tuleohutusest mida seletati lastele Lotte temaatiliste näidete näol. Päästeauto juures avati lastele kõik võimalikud luugid, et näidata mida päästeauto kõike omab ning seletati ära, et mis asjad mille jaoks vajalikud on ning kuidas neid kasutatakse. Päästeauto lahkus võimsate sireenide saatel.

Neljapäeval (25.11) tähistas Raku lasteaed Kadripäeva. Lapsed riietusid end kadrisantideks ja said teineteisele vastavaid näomaalinguid teha. Lauldi, tantsiti ning loeti luuletusi maiuste saamiseks. Vahvaid kadrisante võis näha oma jooksu tegemas lasteaia koridoris. Päev oli täis naeru ja nalja ning imekauneid kadrisante!

Reedel (26.11) toimus Tallinna Raku lasteaias kodanikupäev, mille raames külastas meie maja kaks tegevat kaitseväelast. Lastele räägiti täpsemalt kes on kaitseväelased ning mida kujutab endast kaitseväelase töö üleüldse . Kuidas end riietuda, et looduses mitte silma torgata. Näidati mõned harjutused, mida sealsed mehed ja naised harrastavad. Lapsed said küsida igasuguseid huvitavaid küsimusi, millele andsid vastuseid oma ala teadjad.

Nädal on olnud täis positiivseid elamusi ning vahvaid ühistegevusi nii laste kui terve lasteaia pere jaoks!

Raku lasteaia pere