Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pääsküla jäätmejaam

Pääsküla jäätmejaam

Pääsküla  jäätmejaam on avatud kõikidel nädalapäevadel. Suveperioodil 1. aprillist kuni 31. oktoobrini on jäätmejaam avatud esmaspäevast reedeni 12:00 – 20:00, laupäeval ja pühapäeval 10:00 – 18:00. Talveperioodil  ehk 1. novembrist kuni 31. märtsini on jäätmejaam avatud esmaspäevast reedeni 14:00 – 19:00, laupäeval ja pühapäeval 10:00 – 15:00. Riigipühadel on jäätmejaam suletud.

Pääsküla jäätmejaam on kõige külastatavam jaam Tallinnas ja ta asub Nõmme linnaosas, Pääsküla asumis Raba tänav 40. Sissepööret Vabaduse puiesteelt osutab suunaviit tekstiga “Jäätmejaam”. 
Pääsküla jäätmejaama kujundatakse ümber ringmajanduskeskuseks, säilitades ka senised jäätmejaama funktsioonid. Pääsküla jäätmejaamas on nüüd avatud teisipäeviti ja kolmapäeviti kella 15.00st üldparandustöökoda, kus saab meistri juhendamisel  parandada peamiselt metallitööd nõudvaid esemeid.

Pääsküla jäätmejaama hoones on avatud korduskasutusruum, kuhu saab tuua ja sealt ka võtta kasutatud riideid ja kodumajapidamises taaskasutatavaid terveid esemeid.