Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Osalesime eTwinningu projektivõistlusel

eTwinning on Euroopa koolide virtuaalne kogukond, mis on töökeskkonnaks koolitöötajatele, kes töötavad Euroopa eri riikides. eTwinningu projekt on vähemalt kahe kooli vaheline veebipõhine koostööprojekt, mis on registreeritud portaalis.

Anima-Nutiklubi lapsed osalesid 2021/22. õppeaastal eTwinningu projektis "STEM challenge" koos 8 Türgi kooliga. Projekti kaudu õppisime kasutama IKT vahendeid, tegime logo, plakatit, avatari, tegime teaduskatseid ja arendasime oma inglise keele oskust.

Kevadel toimus eTwinningu iga-aastane projektivõistlus. Selleks, et seal osaleda, tuli täita klvaliteedinõuded. Meie projekt pälvis riikliku kvaliteedimärgi ning saime osaleda projektivõistlusel. Tagasisides meie projektile toodi välja: "Väga oskuslikult läbi viidud projekt, mille tegevused on valitud lapsest lähtuvalt ja neid ei ole üleliia kuhjatud. Valminud on tore laste lemmikkatsete raamat. Suurepärane Twinspace'i kasutus."

eTwinningu projektivõistlusel tunnustas Haridus- ja Noorteamet meie projekti kui parimat STEM valdkonna projekti. Auhinnad anti üle eTwinningu õppeaasta lõpu tänusündmusel Erinevate Tubade Klubis 9. juunil.

Oleme väga õnnelikud ja rõõmsad!

Juhendaja õpetaja Eve Reisalu