Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rannapungerja laager 2016

Rannapungerja laager 2016

3. augustil sõitsid 20 Ristiku Põhikooli õpilast koos õpetajate Aet Aasma ja Aksel Haageseniga Peipsi äärde Rannapungerja laagrisse. Lisaks meie kooli õpilastele olid laagris veel 20 last erinevatest Eesti koolidest. Laagrisse jõudsime õhtupoolikul. Esimesel õhtul toimus laagris laste tubedesse jaotamine, tubadele nimesiltide valmistamine, tutvumismängud ning disko.


4. august oli laagris olümpiapäev. Laagrilapsed jaotati hommikul 4 erinevasse võistkonda, iga võistkond sai loosiga ühe riigi, keda ta pidi terve päeva jooksul esindama. Erinevate maade vaheliseteks võistlusaladeks olid rahvastepall, köievedu, kaugushüpe, meeskondlik suusatamine, pikamaajooks, viktoriin ja numbrimäng. Õhtul pidi iga võistkond oma maad ka laval tutvustama. Olümpiapäeva võitis Venemaa meeskond. 
5. august oli meil Rannapungerjal teatri- ja laagrimängudepäev. Päeval mängiti koos „James Bondi” mängu, „sini-must-valget”, nöörimängu, püüdmist, tehti erinevaid rollimänge ning lavastati tuttavaid või omaloomingulisi reklaame. Õhtupoolikul tuli lastel lavastada näidend, mis hiljem teietele laagrilistele laval esitati. Õhtul sai publik lavalt vaadata „Kolm põrsakese”, „Tuhkatriinu”, „Kurja vanaema” ja „Rapuntseli” lavastusi. Näidendite võistluse võitis „Rapuntseli” etteaste.
6. august oli laagris sõbrapäev. Päev algas sõbrapäevaümbrikute, kirjakeste ja kaartide meisterdamisega. Edasi toimus joogatund koos sõpradega ning sõpradega filmi „Avatar” vaatamine. Sõbrapäeva õhtuseks ürituseks oli playbox, kus sai näha paljusid tuntud Eesti ja välismaiseid artiste. Kõigile esinejatele elas publik rõõmsalt kaasa.
7. augustil toimus Rannapungerjal laagrimissi ja -misteri valimine. Päeva jooksul toimusid erinevad võistlusvoorud, kus kõik laagrisolijad pandi proovile osavust, täpsusest, tugevust nõuvatel võistlusaladel. Mõõdeti ka laagriolijate tantsuoskust, sarmikust ning teadmisi. Õhtuks selgusid pingelise päeva tulemused. Laagrimissiks sai Kelli meie kooli 8.A klassist ning mistritiitli pälvis Tarmo Vasalemmast. Õhtul said kõik soovijad üles astuda vabalaval.
8. august oligi meil laagris viimane päev. Peale hommikusööki pakiti asju, koristati tube ning algas kojusõit Tallinnasse.
Oli meeldejääv ja tore aeg, mis sai ühiselt Rannapungerjal veedetud ning loodetavasti ootab paljusid osavõtjaid ees uus laager juba järgmisel suvel. 
Pildid laagripäevadest jäädvustas Aksel Haagesen, mida saad vaadata siit.