Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Selgusid Tallinna parimad õpetajad ja hariduse sõbrad 2022

Aasta õpetaja 2022

Tallinna aasta õpetajate valimisel lähtuti kategooriate Aasta lasteaiaõpetaja, Aasta klassiõpetaja, Aasta klassijuhataja, Aasta põhikooli aineõpetaja, Aasta gümnaasiumiõpetaja, Aasta kutseõpetaja, Aasta huvialaõpetaja, Aasta tugispetsialist, Aasta õppeasutuse juht, Aasta haridustegu ja Aasta hariduse sõber Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt antud juhistest ning Tallinna Haridusameti Noor õpetaja 2022 ja Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja konkursi valimisel lähtuti Tallinna Haridusameti koostatud hindamisjuhendist.

 
Hindajate poolt antud punktide alusel tekkisid punktisummad ja punktisummade alusel kategooriates pingeread. Lähtuvalt tekkinud pingeridadest tunnustatakse kokku 136 kandidaati.
 
Meil suur rõõm, au ja uhkus õnnitleda oma kooli kolme töötajat, kes pälvisid Tallinna linna tunnustuse:
 
  • Aasta põhikooli aineõpetaja on loodusainete õpetaja MARJU RANNAMAA
  • Aasta huvialaõpetaja on meie haridustehnoloog ja infotehnoloogiaringide eestvedaja EVE REISALU
  • Aasta tugispetsialist on HEV koordinaator MARI TAMMUR
 
Lisaks on meil väga, väga suur rõõm, et aasta hariduse sõbra tiitli sai AS TALLINNA VESI, kelle meie kool esitas konkursile, et avaldada neile tänu ning tunnustust meiega tehtud koostöö ja kooli toetamise eest.

Parimatele antakse tunnustused üle oktoobris toimuval pidulikul galal. Kogu nimekirja Tallinna poolt tunnustatavatest saab näha siin.