Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

"Roheaiandus linnaaedades" õppekava lõpukohtumine

"Roheaiandus linnaaedades" õppekava lõpukohtumine

Pelgu ühisaia projekti "Roheaiandus linnaaedades" õppekava viimasel kohtumisel anname kätte tunnistused ja tõendid ning räägime idudest ja võrsetest.

Ootame kõiki õppekava osalejaid viimasele kohtumisele, et tänada osaluse eest ning anda teile kaasa veel mõned tarkused.

Kohtumine toimub teisipäeval, 31.oktoobril kell 17:30-18:30 Kopli Ametikoolis (Kopli 98). Osalemiseks eraldi registreerima seekord ei pea.

Kohtumisel anname Kopli Ametikooli poolt üle tunnistused ja tõendid. Kõik, kes on osalenud programmi kaheksast kohtumisest vähemalt kuuel saavad tunnistuse õppekava läbimise eest. Need, kes käisid kohal vähemalt pooltel, saavad tõendi läbinud koolituste loeteluga. 

Samuti anname teile kaasa veel viimased aiandustarkused, millega saate jätkata aiandamist ka talvisel ajal. Nimelt räägime idude ja võrsete (teise nimega pisirohe) kasvatamisest. Selgitame, mis vahe on idul ja võrsel ning näitame, milliseid materjale ja vahendeid nende kasvatamiseks vaja on. Räägime ka nii idude kui ka võrsete kasulikkusest ja eelistest võrreldes täiskasvanud taimede kasvatamisega. 

Oma kogemust idude ja võrsete kasvatamisel jagavad linnaaianduse projektijuht Maria Derlõš ja Kopli Ametikooli aianduse kutseõpetaja Heli Molok. 

NB! Lisaks palume allpool oleva lühikese vormi kaudu anda oma tagasiside õppeprogrammi korraldusele. Tagasiside on anonüümne. 

Küsimuste korral võtke ühendust: Maria Derlõš ([email protected]; +372 5110290)

Tagasisidevorm