Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Rukkilille Lasteaia rühmade info

Tallinna Rukkilille Lasteaia rühmade info

Kõik rühmad omavad mobiiltelefoni numbrit ja e-postiaadressi, mille saab rühmast. Kõik rühmad ja lapsevanemad kasutavad programmi Eliis.eu

 

#1.ROHUTIRTSUKESED (4-5 aastased) - kasutame lapsekeskset õppe-ja kasvatusmetoodikat Hea Algus, mis peab kõige tähtsamaks lapse heaolu ja arengut ning väärtustab lasteasutuse ja lapsevanema vahelist koostööd. Osaline keelekümblus ja kasutame Kiusamisest vabaks metoodikat.

Õpetajad: Oksana, Angelina  
Õpetaja abi: Ljudmila
tel.59008086

#2.LILLELAPSEKESED (1,6-3 aastased)  - lähtume Montessori pedagoogika põhimõtetest. Rühmaruumist on kujundatud lapsele sobiv keskkond, kus ta saab iseseisvalt maailma enda ümber tunnetada ja õppida. Täiskasvanu roll on olla abistaja ja lapsele isesesiva õpikeskkonna looja ja kujundaja. 

Õpetajad: Ljudmilla, Ninel   
Õpetakja abi: Svetlana 

tel.57880076

#3.LEPATRIINUKESED (1,6-3 aastased) - lähtume Montessori pedagoogika põhimõtetest. Rühmaruumist on kujundatud lapsele sobiv keskkond, kus ta saab iseseisvalt maailma enda ümber tunnetada ja õppida. Täiskasvanu roll on olla abistaja ja lapsele isesesiva õpikeskkonna looja ja kujundaja. 

Õpetajad: Jelena, Inga
Õpetaja abi: Rita
 tel.59007791

#5.KIILIKESED (5-6 aastased)  - õppe-kasvatustegevuses kasutame terviseedenduse põhimõtteid, seal hulgas meie lasteaia enda väljatöötatud terviseedenduse metoodikat Ole terve, laps. Räägime lastele tervislikest eluviisidest ja õpetama neid oma tervist ja ümbritsevat keskkonda hoidma. Kiusamisest vabaks metoodika.

Õpetajad: Jelena, Nadežda 
Õpetaja abi: Tatjana
tel.57501272

#6.ORAVAKESED (6-7 aastased) – looduse ja ökoloogia suunaga rühm. Osaline keelekümblus. Metoodika Kiusamisest vabaks.

Õpetajad: Anna, Irina 
Õpetaja abi: Rita  
tel.59008301

#7.LIBLIKAD (6-7 aastased) – loovuse ja kunsti suunaga rühm, osaline keelekümblus ja metoodika Kiusamiset vabaks.

Õpetajad: Marina K., Marina M.
Õpetaja abi: Julia
tel.53071750

#8.ÖÖKULLIKESED (4-5 aastased) kasutame õppe-kasvatustöös erinevaid innovaatilisi ja last arendavaid metoodikaid. Kiusamisest vabaks metoodika ja osaline keelekümblus.

Õpetajad: Natalja, Tatjana 
Õpetaja abi: Sofia
tel.53077326

#9.MESILASED (3-4 aastased)  – osaline keelekümblusrühm. Õppe-kasvatustöös lähtutakse põhimõttest üks inimene, üks keel. Rühmas töötab kaks õpetajat, kellest üks suhtleb lastega nende emakeeles, teine eesti keeles. Kiusamisest vaba lasteaed metoodika.

Õpetajad: Olga, Ljudmilla
Õpetaja abi: Feruza
tel.53062737

#10.VARESEKESED (3-7 aastased) – osaline keelekümblus ja metoodika Kiusamisest vaba lasteaed. 

Õpetajad: Galina, Svetlana 
Õpetaja abi: Galina
tel. 53043136

#11.SIPELGAD (3-4 aastased) – rakendame Kiusamisest Vabaks metoodikat, mille eesmärgiks on õpetada lastele üksteisega arvestamist ja valmistada neid ette sotsiaalseteks suheteks koolis. 

Õpetajad: Svetlana, Galina   
Õpetaja abi: Natalia
tel.53033848

#12.JAANIUSSIKESED (5-6 aastased) – osaline keelekümblusrühm. Õppe-kasvatustöös lähtutakse põhimõttest üks inimene, üks keel. Rühmas töötab kaks õpetajat, kellest üks suhtleb lastega nende emakeeles, teine eesti keeles. Kiusamisest vabaks metoodika.

Õpetajad: Valentina, Darja  
Õpetaja abi: Natalja
tel.53366378

Muusikaõpetaja: Margarita   e-post: [email protected]

Eesti keele õpetaja: Marianna    e-post: [email protected]

Logopeed: Valentina  e-post:    [email protected]

 

Viimati muudetud 21.02.2024