Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Konkursi „Eesti keele kaunis kõla“ särav tulemus

Konkursi „Eesti keele kaunis kõla“ särav tulemus

11. aprillil toimus lasteaedade traditsiooniline luulekonkurss „Eesti keele kaunis kõla“. Meie lasteaed on uhke, et sellest võtsid osa kaks meie kasvandikku – Maria ja Dominik. Mõlemad lapsed ei ilmutanud mitte ainult artistlikku andekust, aga ka suurepärast eesti keele oskust.
Dominik pälvis auväärse I koha Heljo Männi luuletuse „Mis on lapsel vaja?“ väga hea esituse eest. Tema hingestatud esinemine vaimustas nii vaatajaid kui ka žüriid. Oleme uhked ja rõõmustame oma tšempioni ja välja teenitud võidu üle.
Maria väärib samuti erilist tunnustust. Tema lavatalent konkursi finaalis ei jäänud tähelepanuta. Oleme kindlad, et talle avanevad tulevikus loomingulised väljavaated, ja soovime talle edu edaspidiseks.
Ei saa märkimata jätta meie eesti keele õpetajate Marina ja Marianna osa laste edus. Nende professionaalsus, kannatlikkus ja kasvandikest hoolimine on ladunud kindla aluse nende keelelise arengu heaks.
Täname kõiki selle tähtsa ürituse osalejaid ja korraldajaid! Taolised ettevõtmised ei aita mitte ainult arendada laste esinemis- ja keeleoskusi, vaid tugevdavad ka nende enesekindlust. 

Soovime meie lasteaia nimel kõikidele osalejatele edu edaspidiseks ja uusi loomingulisi võite tulevikus!