Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride määramine ning kaitse– ja kasutamistingimuste seadmine

Tallinna kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride määramine ning kaitse– ja kasutamistingimuste seadmine

Teemaplaneeringu eesmärk

Teemaplaneering “Tallinna kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride määramine ning kaitse– ja kasutamistingimuste seadmine” keskendub kesklinna linnaosas mere ja raudtee poolkaarega piirneval alal paiknevatele miljööväärtuslike hoonestusaladele, määrates nende piirid ning kaitse- ja kasutamistingimused.

Teemaplaneering hõlmab Kadrioru, Kassisaba, Kitseküla, Uue-Maailma, Süda-Tatari, Torupill, Raua ja Veerenni asumeid.

Menetlusdokumendid:

 1. Teemaplaneeringu algatamine  (Tallinna Linnavolikogu otsus)
 2. Teemaplaneeringu "Tallinna Kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride ning kaitse- ja kasutamistingimuste määramine" lähteüleande kinnitamine (Tallinna Linnavalitsuse korraldus)
 3. Tallinna Linnavolikogu 9. märtsi 2006 otsuse nr 72 "Teemaplaneeringu "Tallinna kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride määramine ning kaitse- ja kasutamistingimuste seadmine" algatamine" muutmine (Tallinna Linnavolikogu otsus)
 4. Teemaplaneeringu „Tallinna kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride määramine ning kaitse- ja kasutamistingimuste seadmine" keskkonnamõju strateegilise hindamise algatamata jätmine (Tallinna Linnavalitsuse korraldus)
 5. Teemaplaneeringu "Tallinna Kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride ning kaitse- ja kasutamistingimuste määramine"vastuvõtmine (Tallinna Linnavolikogu otsus)
 6. Teemaplaneeringu "Tallinna Kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride ning kaitse- ja kasutamistingimuste määramine" kehtestamine (Tallinna Linnavolikogu otsus)

Seletuskiri ja joonised:

 1. Teemaplaneeringu "Tallinna Kesklinna miljööväärtuslike hoonestusalade piiride ning kaitse ja kasutamistingimuste määramine" seletuskiri 
 2. Tallinna miljööalade üldskeem
 3. Tatari miljööväärtuslik ala
 4. Kitseküla miljööväärtuslik ala
 5. Torupilli miljööväätuslik ala
 6. Raua miljööväärtuslik ala
 7. Veerenni miljööväärtuslik ala
 8. Kassisaba miljööväärtuslik ala
 9. Kadrioru miljööväärtuslik ala
 10. Uue-Maailma miljööväärtuslik ala 

Täiendavat informatsiooni teemaplaneeringu kohta annab Tallinna Linnaplaneerimise Ameti miljööalade peaspetsialist Kristiina Vare, tel 6404371

Viimati muudetud 11.03.2024