Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Särgava külalistemaja

Särgava residentsi nõupidamiste ruum

Särgava külalistemaja asub Tallinnas Pirita-Kosel aadressil Ernst Särgava allee 4. Särgava külalistemajas on võimalik sisetingimustes korraldada nõupidamisi, pidulikke lõuna- ja õhtusööke, vastuvõtte kuni 50-le osavõtjale ning koolitusi kuni 26-le osavõtjale. Kohapeal on võimalik rentida  toidunõusid ning joogiklaase.

Ürituse korraldamisel külalistemaja pargis tuleb ürituse korraldajal rentida aiamööbel ja varustus soovitud tarnijalt. Toitlustamiseks on vajalik tellida catering.

Külalistemaja I korrusel asub nõupidamiste ruum. Ruumis on nõupidamiste laud ja istekohti kuni 26-le osavõtjale. Kasutada saab pabertahvlit, dataprojektorit  ja ekraani. Ruumis on  WIFI kasutamise võimalus. Kõrval asuvas puhketoas on olemas televiisor ja muusikakeskus.

Külalistemaja juurde kuulub eraldi asuv saunakompleks. Kompleksis asub kaminasaal, kus on võimalik läbi viia nõupidamisi kuni 25-le osavõtjale. Kaminasaali laua taga on istekohti kuni 14-le osavõtjale. Kaminasaalis on suur nurgadiivan, kööginurk, muusikakeskus ja televiisor.

Ürituste läbiviimiseks Särgava külalistemajas on vaja kooskõlastada ürituse toimumise aeg maja juhataja Jüri Padamiga telefonil 6056105.

 Hinnakiri ja täpsem kirjeldus paiknevad  teenuskaardil.

Vt ka

 

Viimati muudetud 06.06.2022