Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Seli Lasteaia rühmad

Seli Lasteaia rühmad

paevalill.png A-1 rühm „Päevalill“ (lapsed 6-7 a.)
„Roheline kool”, Kiusamisest vaba lasteaed”,   „Värtuskasvatus lasteaias“
Õpetajad: Larisa Antõkova, Galina Tsõbulenko                                
Õpetaja abi: Larissa Parfenkova                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

   

sudameke_0.png A-2 rühm „Südameke“ (lapsed 4-5 a.)
„Hea algus”, ”Persona Dolls”, „Roheline kool“
Õpetajad: Elina Silman, Aleksandra Seljugina  
Õpetaja abi: Natalja Balaš            
rühma telefon:58855365                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
                      


sinilill_0.png A-3 rühm „Sinilill“ (lapsed 3-4 a.)
„Hea algus”, „Persona Dolls”, „Roheline kool“
Õpetaja: Maria Bažeža
Õpetaja assistent: Eženi Mängel

Õpetaja abi: Natalja Tretjakova     
rühma telefon: 58860407

        

lepatriinu_0.png A-4 rühm „Lepatriinu“ (lapsed 5-6 a.)
„Hea Algus“, „Roheline kool”, „ Kiusamisest vaba lasteaed”
Õpetajad: Jelena Voinova, Natalija Hasson   
Õpetaja abi: Viktoria Mamona   
rühma telefon: 58843023

 

siilike_0.png B-5 rühm „Siilike“  (lapsed 4–5 a.)
„Hea Algus“,  „ Persona Dolls”, „Roheline kool“
Õpetajad: Jelena Samohval,  Svetlana Popova
Õpetaja abi: Anna Pogorelova 
rühma telefon: 58849613                                



vikerkaar_0.png B-6 rühm „Vikerkaar“ (lapsed 5-6 a.)
Hea Algus“,  „Roheline kool”, „Värtuskasvatus lasteaias”, 
Õpetajad: Oksana Smirnova, Natalja Katõlkova
Õpetaja abi:Jelena Puškina   
rühma telefon: 57870032

 

                                       

päike_0.png B-7 rühm „Päike“  (lapsed 3-5 a. logopeediline)
„Hea Algus“,   „Roheline kool“,  Kiusamisest vaba l/d
Õpetaja: Anastassia Annion
Õpetaja assistent:  Jaana Vasiljeva 

Logopeed:  Darina Ezhelia  
Õpetaja abi: Oxana Sim 
rühma telefon: 58835739



paasuke_0.png B-8 rühm „Pääsuke“ (lapsed 6-7a.)
„Roheline kool”, „Värtuskasvatus lasteaias”,  Persona Dolls”   
Õpetajad: Julia Somelar, Natalja Ostapovitš
Õpetaja abi:  Liudmila Gassieva 
rühma telefon: 58843653   

 

mesilane_0.png B-9rühm „Mesilane“ (lapsed 2-3a.)
„Persona Dolls”,   „Roheline kool“
Õpetajad: Marina Katsimon, Natalia Serbina
Õpetaja abi:Tatjana Ivanova   
rühma telefon: 58843391   

  

tibuke_0.png A-11 rühm „Tibuke“ (lapsed 1,5-2,5 a.)
Õpetaja Marina Volmre
Õpetaja assistent:  Olga Makarova 

Õpetaja abi: Julia Skultšus 
rühma telefon: 58843387



mõmmik_0.png A-12 rühm „Mõmmik“ (lapsed 2-3 a.
„Persona Dolls”,   „Roheline kool“
Õpetajad: Tatjana Popova, Marina Kudrjavtseva
Õpetaja abi: Jana Hekk   
rühma telefon: 57703149



 

Viimati muudetud 09.05.2024