Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Seli lasteaia töötajad

Seli lasteaia töötajad

Juhtkond:

Direktor: Tatjana Sinskaja
tel.6356361
e-mail:  [email protected]
vastuvõtt: Esmaspäev 16.00-18.00, Neljapäev :  09.00-11.00

Direktori aset.majand.alal: Raisa Krasnova
Vastuvõtt: Reede: 16.00-18.00, Tel.6356970

Õppealajuhataja: Imbi Raasuke
Tel: 6356970

Asjaajaja: Marina Muusika
Tel:6356970 

Medõde: Nina Popova
Tel:6356970
Vastuvõtt: Teisipäev: 16.00-18.00

Õpetajad:

A-1 rühm „Päevalill“
Õpetajad:  Larisa Antõkova, Galina Tsõbulenko
Õpetaja abi:
 

A-2 rühm „Südameke
Õpetajad: Elina Silman, Aleksandra Seljugina 

Õpetaja abi:  Natalja Balaš               t.  58855365
   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
A-3 rühm „Sinilill“   
Õpetajad:      Maria Bažeža, Natalja Vaks-Šabalina               
Õpetaja abi:    Natalja Tretjakova      t.  58860407



A-4 rühm „Lepatriinu“
Õpetajad Jelena Voinova, Natalija Hasson              
Õpetaja abi:   Viktoria Mamona          t. 58843023  



B-5 rühm „Siilike“
Õpetajad: Jelena Samohval,  Svetlana Popova
Õpetaja abi: Anna Pogorelova  t.  58849613                                

 

B-6 rühm„Vikerkaar“
Õpetajad:   Oksana Smirnova, Natalja Katõlkova
Õpetaja abi:   Jelena Puškina    t. 57870032

 

B-7 rühm „Päike“  - Logopeediline 
Õpetaja-  Elena Gogol, õpetaja assistent - Jaana Vasiljeva
Logopeed – Darina Ezhelia   Õpetaja abi:   Oxana Sim  t .  58835739


B-8 rühm „Pääsuke
Õpetajad:   Marina Kudrjavtseva,  Julia Somelar
Õpetaja abi:  Liudmila Gassieva  t.  58843653   



B-9rühm „Mesilane“
Õpetajad:    Marina Katsimon, Natalia Serbina
Õpetaja abi:  Tatjana Ivanova   t.  58843391   


A-11 rühm „Tibuke „ 
Õpetaja- Marina Volmre, õpetaja assistent – Olga Makarova
Õpetaja abi:  Julia Skultšus  t. 58843387


A-12 rühm „Mõmmik 
Õpetajad Tatjana Popova
Õpetaja abi: Jana Hekk   t.  57703149


Eesti keele õpetaja Irina Jefremkova

Muusikaõpetajad: Galina Šein, Darja Rõbalkina 

Liikumisõpetaja Svetlana Nagurnaja

Logopeed: Olga Rassadina

 

Teised töötajad:

Kokad:  Valentina Kuznetsova ja  Larissa Jevdokimenko

Remonditööline: Igor Markin

                                                      


 

Viimati muudetud 21.02.2024