Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Veebruarikuu sündmused meie lasteaias

Veebruarikuu sündmused meie lasteaias

Eelmine nädal meie lasteaias oli huvitavate sündmuste täis. 12.veebruaril lasteaias oli hobusekaariku sõit, mis sai juba meie  traditsiooniks. Lapsed said kaarikuga sõita ning pakkuda hobusele maitsvaid porgandeid.
13.veebruaril tähistasime vastlapäeva vastlakuklite- hernesupi- ja muidugi jõumängudega.
14.veebruaril Buratino ja Päevalillede rühmade lapsed käisid Eesti vabaõhumuuseumis. Seal lastele räägiti sellest milline oli taluelu vanal ajal ning kuidas vanasti tähistati vastlapäeva. Lapsed mängisit õuemänge ning said magusaid üllatusi.
15.veebruaril Mesilaste rühma lapsed käisid Nukuteatris ja vaatasid eesti keeles vahvat etendust „Tsuhh, tsuhh, tsuhh“. Samas vana linna jalutuskäik oli lõbus ja huvitav.
Samal ajal Buratino rühma lapsed käisid aga loodusmuusemis „Puudega Linn“ näitusel. Loodusmuuseumi pedagoog Katerina Pesotski räägis lastele loomadest ja lindudest, kes elavad meie linnas, lapsed said quest mängu mängida. Nii Mesilaste kui ka Buratino rühmade lapsed osalevad rahvusvahelises projektis „A TRIP AROUND THE CITY TOGETHER WITH CHILDREN“ ning saavad oma saanud uusi teadmisi jagada projekti esitlusel.
Nädala lõpus meie lasteaed osales Haabersti Taliölümpiamängudel. Lapsed võistlesid neljal erineval alal: vigurhoki, kelgusõit, viskejooksmine, kelgumäest allasõit. Üritus oli füüsiliselt aktiivne ja lõbus, kõik lapsed said väikesi kingitusi. Aitäh Legion jalgpallikluubile ürituse läbiviimise abi eest.