Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

TRADITAIOONILISED ÜRITUSED

TRADITAIOONILISED ÜRITUSED

TRADITAIOONILISED ÜRITUSE 2023-2024
 
KUU PEOD NÄITUSED MEELELAHUTUS ÜRITUSED VASTUTAJA KAASATUD ISIKUD
September     1.09 - Teadmiste päev «Potsataja läheb kooli!» (Sajajalgne, Kakuke, Siilike, Mesilane, Mõmmik) 

 
15.09-Maailmakoristuspäev

22.09 – Car Free Day (Mesilane, Kakuke, Sajajalgne; Mõmmik)

22.09–Rahvusvahelina merepäev

25.09-30.09 Spordipäevad


N.Mirošnitšenko  





J.Rattik

O.Rogotskaja
       


M. Lukjanovitš
 

I. Lapšina  
J.Rattik
Vene Noorsooteater
Rühmaõpetajad  


Rühmaõpetajad



Rühmaõpetajad


M. Kozlova



M. Kaminskaja



V.Trostnikova
S.Piven
J.Talanova


 
Oktoober



10.10-13.10
Sügispeod
09.10-13.10 Sügisnäitus "Sügis ja mere" 10.10 - World Animal Day
«Metsavaimuline hällilaul»
 
16.10-20.10 – Code Week

23.10-27.10 "Job shadow"


25.10 Teater "Tere, tere üle mere"
 N.Mirošnitšenko           

J.Rattik

J.Rattik



 N.Mirošnitšenko 
Rühmaõpetajad
Teater Ilmarine
Rühmaõpetajad

Rühmaõpetajad


Teater Anne Velli
November   06.11-15.11  Isadepäev  "Nutikas isa"
 








10.11- Mardipäev  
Mart läheb Katri ja Kadri läheb Marti (Kakuke)

25.11-Kadripäev (Kakuke, Sajajalgne, Siilike, Mesilane)



V.Trostnikova




N.Mirošnitšenko




N. Mirošnitšenko
Rühmaõpetajad,
vanemad

Rühmaõpetajad




Rühmaõpetajad



Teater"Rõmmulill"
L.Maidre
Ly Layla Krikk
Rühmaõpetajad
Detsember 15.12-22.12 Jõulupeod 04.12 Esimene Advent "Uskumatud juhtumised päkapikukülla"

13.12 Jõululaat

15.12-22.12 Näitus "Piparkoogimaania"
N.Mirošnitšenko


Ly Layla Krikk
Teater Rõmmulill
Rühmaõpetajad


Rühmaõpetajad

Lapsevanemad

Teater RõõmuLill
Rühmaõpetajad
Jaanuar      05.01 –  «Muinasjutt"
Kuuse ärasaatmine

25.01 - „Lumepäevad“-   Tervisenädal spordiprojekt (õues)
N.Mirošnitšenko



J.Talanova
 Rühmaõpetajad


Tervisemeeskond, L/a Mooniõied,
l/a Allika,
l/a Lehola,
l/a Tammetõru
Veebruar












26.02 - Vabariigi aastapäev
«Paraad»
 






 

13.02-Eesti Vastlapäev Hobusesõit





14.02 – Sõbrapäev «Emakeele kaunis kõne!» (luuletuste lugemise võistlus)








 
N.Mirošnitsenko


N.Mirošnitšenko




 
Rühmaõpetajad






Rühmaõpetajad

L. Maidre
Ly Krikk
J.Torm

Anomatoor Show
 Märts     18.03- Teatrietendus „Kukk"


19.03 - 29.03 Teatrinädal  «Mängime teatrit» -rahvaste
muinasjutud



27.03 - RahvusooperEstonia projekt «Orkestrimäng», “Loomade karneval”
N.Mirošnitšenko             


N.Mirošnitšenko





N.Mirošnitšenko
 
 
Teater Ilmarine
Rühmaõpetajad



Rühmaõpetajad



Mesilane,
Siilike,
Kakuke

Rahvusooper Estonia
Aprill 01.04 Teater „Jänes Juta Lihavõtte pabin“(Kakuke, Mõmmik, Sajajalgne, Siilike, Mesilane)




1.04-5.04
Taaskasutatavast materjalist kevadnäitus


“Jänku Juss ja tema sõbrad"



 


N. Mirošnitšenko


J.Torm


N. Mirošnitšenko
Teater Rõõmulill

Rühmaõpetajad
 
Mai Teater «Как на наши именины»

10-11.05
Emadepäev
Tantsupäev
   


 

 
N.Mirošnitšenko

  




N.Mirošnitšenko

 
 Vene Noorsooteater
Rühmaõpetajad


   

Rühmaõpetajad

 
Juuni



Lõpupeod

 
  01.06 – Lastekaitsepäev «Котенокб мышонок и дядюшка Клоун»

 
N.Mirošnitšenko



N.Mirošnitšenko
Vene Noorsooteater


Rühmaõpetajad
 
tsl.jpg
 

Viimati muudetud 20.10.2023