Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

TRADITAIOONILISED ÜRITUSED

TRADITAIOONILISED ÜRITUSE 2022-2023
 
KUU PEOD NÄITUSED MEELELAHUTUS ÜRITUSED VASTUTAJA KAASATUD ISIKUD
September     1.09 - Teadmiste päev «Hüvasri kooli!» (Sajajalgne, Kakuke, Siilike, Mesilane, Konnake, Sipsik)
 
16.09-Maailmakoristuspäev

22.09 – Car Free Day

23.09-30.09 – Spordipäevad
N.Mirošnitšenko  



O.Grebentšikova            
 J.Roditševa


I. Lapšina
          
 V.Veedler
Vene Noorsooteater
Rühmaõpetajad  



Rühmaõpetajad

Rühmaõpetajad

V.Trosnikova
S. Piven
J.Palmik
Oktoober



10.10-14.10
Sügispeod
  4.10 - World Animal Day
«Hiirte seiklus»
 




17-23.10 – Code Week
 N.Mirošnitšenko            


N.Mirošnitšenko

O.Grebentšikova
Rühmaõpetajad
Teater Ilmarine
Rühmaõpetajad

Rühmaõpetajad


Rühmaõpetajad
November   07.11-15.11  Isadepäev Näitus „Minu isa meistrituba”
(plastikpudel)
 







10.11- Mardipäev  (Mesilane)

25.11-Kadripäev (Konnake)
S.Ploom






V.Veedler


J.Torm
Rühmaõpetajad,
vanemad





Rühmaõpetajad


Rühmaõpetajad
 
Detsember 19.12-22.12 Jõulupeod     N.Mirošnitšenko Rühmaõpetajad
Jaanuar      9.01 – Teater  «Lõbusad päkapikud»
Kuuse ärasaatmine

25.01 - „Lumepäevad“-  «Праздник санок и лыж» Tervisenädal spordiprojekt (õues)
N.Mirošnitšenko



J.Palmik
 Vene noorsooteater Rühmaõpetajad

Tervisemeeskond, L/a Mooniõied,
l/a Allika,
l/a Lehola,
l/a Tammetõru
Veebruar












27.02 - Vabariigi aastapäev
«Paraad»
 






21.02 – Vastlapäev
(kelgusõit)
14.02 – Sõbrapäev «Emakeele kaunis kõne!» (luuletuste lugemise võistlus)







22.02 – Hobusesõit
 
J.Torm





S.Ploom




N.Mirošnitšenko

N.Mirošnitšenko


 
V.Veedler
Ly Krikk
Logopeed
M.Hein
Rühmaõpetajad

Rühmaõpetajad




Rühmaõpetajad

V.Veedler
J.Palmik
Ly Krikk
J.Torm
Rühmaõpetajad
 Märts     Projekt – külalised


20.03 - 31.03 Teatrinädal  «Mängime teatrit»




27.03 - Rahvusooper Estonia  projekt «Orkestrimäng»
 O.Grebentšikova            


N.Mirošnitšenko





N.Mirošnitšenko
 
 
Rühmaõpetajad


Rühmaõpetajad
Logopeed
V.Veedler
Ly Krikk
J.Torm

Konnake /Sipsik rühma õpetajad,
Rahvusooper Estonia
Aprill  

 
  03-07 - Spordipäevad


 
 V.Trostnikova



 
I.Lapšina
S. Piven
J.Palmik
Rühmaõpetajad
 
Mai 5.05 - Lasteaia juubel
Teater «Как на наши именины»

10-11.05
Emadepäev
Tantsupäev
   


 

 
N.Mirošnitšenko

  




N.Mirošnitšenko

 
 Vene Noorsooteater
Rühmaõpetajad


   

Rühmaõpetajad

 
Juuni



Lõpupeod
Sipsik
Konnake
 
  01.06 – Lastekaitsepäev «Котенокб мышонок и дядюшка Клоун»

 
N.Mirošnitšenko



N.Mirošnitšenko
Vene Noorsooteater
Rühmaõpetajad

Rühmaõpetajad
 
tsl.jpg

 

Viimati muudetud 27.09.2022