Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sompa tee sõidutee projekteerimine ja rajamine

Sompa tee sõidutee projekteerimine ja rajamine

Capture_1.JPG

Töö eesmärgiks on Tallinnas Pirita linnaosas Sompa tee, Sompa tee T2, Sompa tee T4 ja Sompa tee T3 kinnisasjadele sõidutee ja tänavavalgustuse projekteerimine ning ehitamine. Projekteerimise ja ehitustööde tulemusena likvideeritakse olemasolev tee ning valgustus Sompa tee 26, 24, 22a ja Päevakoera tn 1a erakinnistutel ning rajatakse uues teekoridoris sõidutee koos tänavavalgustusega ning viiakse see kokku olemasoleva teega.


Sompa tee sõidutee projekteerimise ja rajamise eskiisprojekti avalik tutvustus toimus 18.12 kell 17.30 Pirita Linnaosa Valitsuses.

Projekteeritava ja rajatava Sompa tee laiuseks on 3 meetrit ning pikkus 170 m. Tugipeenrad mõlemal pool teed on 0,5 m. Projekteeritava tee lõunapoolsesse otsa on ette nähtud möödumistasku.
Projektalal asub tihe kõrghaljastus ning projekteerimise käigus on leitud optimaalne lahendus, arvestades nii puude raiet, uue tee äärde jäävate puude püsivust kui ka maastiku ning sõidutee läbitavust. Eskiisiga on ka lahendatud esmased kinnistute juurdepääsud.
 
Asendiplaanid

Sompa tee eskiis.pdf 

Tagasiside

Ettepanekuid eskiisprojekti kohta sai esitada kuni 20.12.2023, kasutades selleks tagasiside vormi. 
Tagasiside ja vastuste koondtabeliga on võimalik tutvuda siin.

Viimati muudetud 22.01.2024