Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sotsiaal- ja Tervishoiualased tunnustused

Sotsiaal- ja Tervishoiualased tunnustused

european g reen office.PNG

Roheline Kontor

Rohelise Kontori süsteemi tunnistusega tunnustatud organisatsioon (Paldiski mnt 48a kontorihoone, sh Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet).
Euroopa Rohelise Kontori süsteemi tunnistused antakse organisatsioonidele, kes on silma paistnud keskkonnateadlike lahendustega oma töökeskkonnas. Rohelise Kontori süsteemi eesmärgiks on hoida töötajate tervist ja vähendada kontorite keskkonnamõju, aidates organisatsioonidel seekaudu ka raha säästa.

SIIA SAAB

siia saab.png

7. märtsil 2017 andis Võrdõigusvoliniku nõunik Kaidor Kahar Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametile pidulikult üle SIIA SAAB märgised.  Sotsiaal- ja tervishoiuamet on teadaolevalt esimene linnaamet, millele SIIA SAAB märk on antud.

SIIA SAAB-  Ligipääs kõigile on hea tahte märk, mis väärtustab kõigile inimestele avatud ja ligipääsetavat keskkonda.
Märki kasutades anname teada, et meie keskkonda on oodatud erinevate vajadustega inimesed. Meie ruumidele, ettevõtmistele ja infole saavad ligi inimesed ka siis, kui nad kasutavad liikumiseks  ratastooli või liiguvad vajavad valge kepi abil või ei kuule hästi.

Märk näitab meie soovi ja head tahet ligipääsetavusele tähelepanu pöörata ja seda parandada.

Lisainfo märgi kohta võrdõigusvoliniku veebilehel

Turvalise kogukonna võrgustik

Lepe sõlmiti Euroopa Turvalise Kogukonna Sertifitseerimiskeskuse (Stockholm, Rootsi) ja Tallinna linna vahel, et käivitada jätkuv vigastuste kontrolli programm. Initsiatiiv hõlmab tervet kogukonda, kaasa arvatud kõigi vanusegruppide, keskkondade ja kõigis olukordades inimesed. Osapooled nõustuvad dokumenteerima ja hindama oma pingutusi ning aktiivselt oma kogemusi jagama.

Tallinn esitas oma taotluse võrgustikuga liitumiseks aastal 2010, olles täitnud kõik nõutud tingimused. 1989. aastal tunnustati esimese turvalise kogukonnana Rootsis Lidköping, praeguseks on rahvusvahelise võrgustiku liikmeid üle 300, need asuvad üle maailma kõigil kontinentidel. Eestist on senini võrgustikuga ühinenud Viljandi, Rapla ja Lääne maakonnad.

Loe organisatsioonist täpsemalt Euroopa turvalise kogukonna võrgustiku kodulehelt.

Viimati muudetud 23.06.2022