Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Spordikool avab vastuvõtu kandideerida saavutussportlaseks kaheks järgmiseks hooajaks!

Tallinna Spordikool avab vastuvõtu kandideerida saavutussportlaseks kaheks järgmiseks hooajaks!

Tallinna Spordikool loodi 2014. aastal, seega alustame oma 10. hooaega. Oma tegevusega oleme toetanud lisaks klubitreeningutele täiendavate treeningute ning laagrite ja välisvõistluste näol Tallinna linna noori andekaid ja ambitsioonikaid noorsportlasi 20-lt erinevalt spordialalt.

Meie sportlased on võitnud medaleid mitte ainult Eesti piires, vaid ka rahvusvahelistel turniiridel ja tiitlivõistlustel. Nimekiri neist sportlastest ja võitudest on nüüdseks väga muljetavaldav ja päris pikk. 

Kuna saavutussport nõuab pidevat panustamist ja järjekindlat enesetõestamist väga tihedas konkurentsis, siis tuleb ka meie perre kuulumist iga kahe aasta järel konkursi kaudu kinnitada. 

Sel kevadel on taas see vajadus ja võimalus tõestada, kes oma sportlike tulemuste põhjal läbivad konkursi ning on valmis tõsiselt saavutusspordile pühenduma. Kandideerima on oodatud noored ja võistkonnad oma sportlike saavutuste alusel vastavalt meie vastuvõtutingimustele.

Kandideerida on võimalik järgmistele spordialadele: epeevehklemine, iluuisutamine, iluvõimlemine, judo, jäähoki, karate, kergejõustiku mitmevõistlus (teivashüpe), kiiruisutamine, korvpall, käsipall, laskesuusatamine, maadlus, poks, rannavõrkpall, sulgpall, taekwon-do, tennis, ujumine, võrkpall ja erinevate individuaalalade ühendrühm. Alates sellest hooajast on võimalik meile kandideerida ka parasportlastel.

Konkursitingimused ja taotluste vormid leiate spordikooli kodulehelt alates 22. maist 2023 www.tallinn.ee/et/teenused/tallinna-spordikool
Taotluste esitamise tähtaeg on 19. juuni 2023

Kandideerige julgesti, et täita oma sportlikud unistused!
Teel võidule koos Tallinna Spordikooliga!

Viivi Raudsepp
Juhataja asetäitja