Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Ujumiskursused

Ujumiskursused

Neljandat suve järjest pakub Tallinn 7–10-aastastele lastele võimalust osaleda ujumiskursustel. Kursused toimuvad juunist augustini kolmes ujulas ning on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Laste suvised ujumistreeningud on osa lastele ja noortele mõeldud suvetreeningute sarjast, mida korraldab Tallinna kultuuri- ja spordiamet koostöös Tallinna haridusameti ja Eesti ujumisliiduga.

Kultuuri- ja spordiameti juhataja Hillar Seina sõnul on suvised ujumiskursused suurepärane võimalus lastele sportimiseks ja veemõnude nautimiseks. „Tallinn on alati püüelnud selle poole, et meie noortel oleksid parimad võimalused tervislikuks ja aktiivseks eluviisiks,“ ütles Sein. „Eesootav aasta, mil Tallinn on Euroopa spordipealinn, annab meile veelgi suurema võimaluse tõsta kogukonnas esile spordi olulisust. Lisaks aitavad ujumiskursused lastel omandada olulisi oskusi ning veeta osa suvest lõbusalt vees.“

Ujumiskursused 7–10-aastastele lastele toimuvad juunis, juulis ja augustis Õismäe, Nõmme ja Sõle ujulas.

NB! Kõik grupid on juba täitunud!

  • Nõmme ujula (Vabaduse pst 156) ootab lapsi 25. juunist kuni 18. juulini, teisipäeviti ja neljapäeviti, algajaid kell 10–11 ja edasijõudnuid kell 11–12.
  • Õismäe ujulas (Õismäe tee 109A/2) toimuvad treeningud 29. juulist kuni 21. augustini esmaspäeviti ja neljapäeviti, algajatele kell 13–14 ning edasijõudnutele kell 14–15.
  • Sõle ujulas (Sõle 40) viiakse ujumistunnid läbi 1. augustist kuni 27. augustini (v.a 20. august) teisipäeviti ja neljapäeviti, algajatele kell 14–15 ja edasijõudnutele kell 15–16.

Ujuma õpitakse väikestes, kuni 12-liikmelistes gruppides. Ujumiskursus maksab 25 eurot lapse kohta ning osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. 

Viimati muudetud 17.06.2024