Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Maailmatasemel Tallinn Open WTA 250 tenniseturniir algab homme!

301352.jpg

Maailmatasemel Tallinn Open WTA 250 tenniseturniir toimub esmakordselt Tallinnas Forus Spordikeskuses 24. septembrist 2. oktoobrini. 

Juba sel laupäeval algavad Tallinn Open WTA 250 tenniseturniiri kvalifikatsioonimängud ja esmaspäeval algavad põhiringi mängud. Esmakordselt pealinnas korraldatav kõrgetasemeline turniir toob Tallinnasse kokku tänavuse hooaja parimad naistennisisti ning on oodata, et mängu jälgib pea 10 miljonit vaatajat. 

Tallinn toetab tänavu turniiri korraldamist 400 000 euroga. “Loomulikult oleme me väga huvitatud WTA Tallinnas toimumisest,” ütles Kõlvart. “See, et meie tippsportlased saavad võistelda kodus, motiveerib nii noorsportlasi kui ka potentsiaalseid sportlasi, kes alles plaanivad saali tulla,” rääkis ta. “Spordi populariseerimiseks ja arendamiseks on kohalikud suured rahvusvahelised üritused väga tähtsad. Tallinnale on väga tähtis ka sotsiaalmajanduslik mõju. Iga samalaadne rahvusvaheline üritus toob kohale nii pealtvaatajaid ja turiste kui ka televaatajate tähelepanu.”

Tallinn Open WTA 250 turniiril mängivad: https://www.wtatallinnopen.ee/tallinn-open-turniiri-mangijad/

Turniirile pääsevad 21 põhitabeli mängijat, kuus mängijat saavad osaleda läbi kvalifikatsioonimängude, neli Wild Card pälvinud tennisisti ja üks mängija saab turniirist osa võtta staatuse tõttu (special exempt). Kokku osaleb Tallinn Open WTA 250 turniiril 32 naistennisisti.

Paarismängud algavad 26. septembril ja sellest võtavad osa 16 naispaari.

Turniiri pileteid saab osta Piletitasku piletimüügikeskkonnast. Piletimüügiinfo leiate siit: https://www.piletitasku.ee/et/custompage/2567

24.09 – 25.09.2022 toimuvad turniiri kvalifikatsioonimängud.

Põhiringi mängud peetakse 26.09 – 2.10.2022:
         26.09-29.09.2022 saab pileteid osta hommikustele sessioonidele;
         30.09 – 1.10 peetakse veerand- ja poolfinaalid, kus saab pileteid osta nii hommikustele kui ka õhtustele sessioonidele.
         2.10 toimub turniiri finaal.

Piletitasku keskkonnas on müügil turniiri passid, üksikpiletid ja VIP piletid, mis pakuvad tennisemängu vaatamise kõrval sissepääsu turniiri lounge’i.

Tallinn Open WTA 250 turniiri korraldamist toetavad Tallinna linn, Tallink, Kapitel, Alexela, Forus, Kultuuriministeerium, Porsche, A. Le Coq, Sportland, Octagon, HEAD, Simsonship ja EAS. Sündmuse meediapartner on Delfi Media ja TV3 Grupp.

Vaata kogu infot Tallinn Open WTA 250 turniiri kohta www.wtatallinnopen.ee või jälgi FB kontot WTA Tallinn Open.