Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sel pühapäeval avatakse Pirita spordikeskuse uisuväljak

Sel pühapäeval avatakse Pirita spordikeskuse uisuväljak

Pühapäeval, 26. novembril avatakse taaskord kõigile huvilistele Pirita kunstjääga uisuväljak. Külastajaid oodatakse iga päev kella 10-22. Pirita liuväljak on mõeldud kasutamiseks harrastusuisutamiseks ja hokit seal mängida ei saa. Spetsiaalselt hoki mängimiseks mõeldud jääväljak avatakse Pirita jõe ääres lähiajal.
 
„Pühapäev toob kaasa igal aastal oodatud uudise Pirital – meie spordikeskuse uisuväljak avatakse taas kõigile tritsutajatele! Ootame kõiki harrastusuisutajad jääle esimesi uisutoega tiire tegema või ka tõeliselt särama. Jääl saab kogeda juba praegu talve võlu,“ rõõmustab Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit.
 
Pirita uisuhooaeg kestab detsembri algusest märtsi lõpuni. Soodsate ilmaolude korral on järgneva nelja kuu jooksul oodata Piritale uisutamist nautima umbes 30 000 inimest. Piritale 1600 ruutmeetri suurune uisuväljak on pealinna üks suuremaid ja asub Pirita jõe kaldal Pirita tervisespordi maja kõrval aadressil Rummu tee 3. Uisuplats on valgustatud ja mängib muusika. Kohapealt on võimalik laenutada uiske. Liuvälja kassa ja uisulaenutus asuvad Pirita tervisespordi majas.
 
Avamispäeval on liuvälja üksikkasutuse tund kõigile külastajatele 2 eurot (tavahind 4 eurot). Uiskude laenutus maksab 5 eurot (eelkooliealised lapsed, õpilased, üliõpilased, pensionärid 3 eurot) ja saadaval on ka perepilet. Laenutus on avatud kuni kl 20:45.
Alates 01.01.2024 muutuvad hinnakirjad kõikides Pirita Spordikeskuse spordibaasides seoses käibemaksumäära muutmisega. Uued hinnakirjad avaldatakse peale nende kinnitamist.
 
Uisuväljaku info esmaspäevast reedeni kella 10-22 telefonil 600 8333. Koolid, klubid ja lasteaiad info E-R 9.00-17.00  tel. 623 2153.
 
Pirita Spordikeskus / Velodroom asub Rummu tee 3.