Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinn korraldab noortele suvel tasuta treeninguid

Tallinn korraldab noortele suvel tasuta treeninguid

Esmaspäeval, 12. juunil saab alguse läbi suve vältav välitreeningute sari, mille eesmärk on pakkuda 7-26aastastele noortele suvevaheajaks sportlikku ajaveetmise võimalust ja innustada regulaarselt liikuma. Pealinna noortele on suvetreeningutes osalemine tasuta.

Abilinnapea Tiit Teriku sõnul on Tallinnal ambitsioonikas eesmärk tõsta 2035. aastaks tervislike eluviiside ja piisavalt liikuvate linlaste arv 65 protsendini elanikkonnast. „Suvevaheajal pakutavad treeningud toetavad kindlasti neid püüdlusi. Ühelt poolt on see noortele hea võimalus sisustada koolivaheajal kvaliteetselt vaba aega, teisalt aga aitavad erinevad tasuta sportimisvõimalused kaasa liikumisharjumuse kujunemisele,“ lausus Terik.

Suvetreeningute raames viivad võrk-, korv- ja jalgpalli ning tõukeratta treeninguid läbi mitmed pikaaegse kogemusega treenerid. Treeningud toimuvad iganädalaselt alates 12. juunist kuni 31. augustini erinevatel Tallinna spordiväljakutel ja on tasuta.

Treeningud toimuvad Kesklinna, Kristiine, Haabersti, Nõmme, Pirita, Põhja-Tallinna, Mustamäe ja Lasnamäe linnaosade spordiplatsidel ning ühe treeningu pikkus on orienteeruvalt 1–2 tundi. Treeningutele on oodatud kõik noored spordihuvilised, varasem kogemus spordialaga ei ole vajalik. Treenerid registreerivad osalejad kohapeal.

Treeningutele on oodatud kõik noored spordihuvilised, varasem kogemus spordialaga ei ole vajalik. Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet korraldab noorte suvetreeninguid koostöös Tallinna Haridusametiga juba neljandat aastat.

Täpsem ajakava ja lisainfo
Tallinna Kultuuri-ja Spordiameti kodulehel SIIN.