Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
suvetreeningud_foto Aleksandr Guzhov_0.jpg

Tallinn alustab ettevalmistusi Euroopa spordipealinna aastaks

Järgmise aasta Tallinna linnaeelarve eelnõu kohaselt tehakse spordivaldkonna suurim investeering Kadrioru staadioni renoveerimiseks. Samuti alustatakse ettevalmistustega 2025. aasta Euroopa spordipealinna aastaks ning jätkatakse liikumis- ja sportimisvõimaluste laiendamisega linnaruumis.
Lasnamäe uisupark_foto Albert Truuväärt.jpg

Uisupargid alustavad hooaega

Homme, 11. novembril alustavad hooaega Mustamäe ja Lasnamäe uisupargid, Nõmme ja Vanalinna liuväljakud avatakse nädal hiljem, 18. novembril. Mustamäe uisuplats avatakse laupäeval kell 11 Männi pargis, Lasnamäe uisusõbrad on oodatud kell 13 Tondiraba pargi liuväljale.
Hiiu_staadioni renoveerimine 2023.jpg

Hiiu staadionil algasid renoveerimistööd

Sel nädalal algasid Hiiu staadioni renoveerimistööd, mille käigus staadioni peaväljak saab uue kunstmurukatte ja rajatakse täiendav treeningplats. Lisaks jalgpallile jääb võimalus tegeleda sprindi jooksualadega ja kaugushüppega. Töid tehakse kahes osas tänavu sügisel ja järgmise aasta kevadel.

Pealinnas on palju tasuta sportimisvõimalusi

2025. aasta Euroopa spordipealinn Tallinn pakub linlastele erinevaid võimalusi spordi ja liikumisharrastusega tegelemiseks. Lisaks tasulistele saalidele ja spordiplatsidele on üle linna palju selliseid kohti, kus saab treenida tasuta.