Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Võistlused Tallinnas

Eelolevate võistluste kohta leiate infot huvi.tallinn.ee 

2022. aasta kalenderplaan

Jaanuar  Veebruar  Märts  Aprill  Mai  Juuni  Juuli  August  September  Oktoober  November  Detsember

Kuupäev Võistluse nimi Spordiala Toimumiskoht Peakorraldaja/lisainfo
Jaanuar        
02.01.2022 Teivashüppe GP Tallinna etapp kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall SPORDIKLUBI KIVILIND
3.01.-5.01.2022 XVII Baltic Sea Basketball Cup korvpall Audentese Spordihall Eesti Korvpalliliit
7.01.-9.01.2022 4. rahvusvaheline kurlinguturniir " WCT Tallinn Wheelchair International 2022" kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
08.01.2022 A.Tšikini mälestusvõistlus kergejõustikus 2022 kergejõustik Tallinna Spordihall Tallinna Spordiselts Kalev
8.01.-31.03.2022 Pühapäevaliiga 2021/22 jalgpall Õismäe Sportmängude Hall OÜ Spordikorraldus
09.01.-17.01.2022 ISU Iluuisutamise Euroopa Meistrivõistlused 2022, Tallinn iluuisutamine Tondiraba Jäähall Eesti Uisuliit
13.01.-16.01.2022 Rahvusvaheline sulgpallivõistlus "Yonex Estonian International" sulgpall Kalevi Spordihall Eesti Sulgpalliliit
14.01.-16.01.2022 11. kurlinguturniir "Jeti Cup 2022” kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
15.01.-20.02.2022 Jalgpalliturniir Nõmme Cup 2022 jalgpall Nõmme Männiku staadion  Sport Events Group OÜ
17.01.-24.01.2022 ISU Neli Kontinenti iluuisutamise Meistrivõistlused 2022 iluuisutamine Tondiraba Jäähall Eesti Uisuliit
20.01.2022 TV 10 Olümpiastarti Tallinna II etapp kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Tallinna Spordiselts Kalev
22.01.2022 29. rahvusvaheline sisesõudmise võistlus ALFA 2022 sõudmine virtuaalkeskkonnas TALLINNA SÕUDEKLUBI
22.01.-23.01.2022 VK Janika Tallinn rahvusvaheline Talveturniir võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Janika Tallinn
27.01.-30.01.2022 Gliss Open 2022 iluuisutamine Škoda jäähall MTÜ Uisuklubi Gliss
29.01.2022 TV10 Olümpiastarti 51. hooaja II etapp kergejõustik Lasnamäe kergejõustikuhall Eesti Kergejõustikuliit
30.01.2022 Jyoshinmon Liiga 2021/2022 1. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
Veebruar        
5.02.-6.02.2022 Rahvusvaheline mitmevõistlus Tallinn 2022 kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Eesti Kergejõustikuliit
11.02.-13.02.2022 U14 vanuseklassi noormeeste korvpalliturniir korvpall Play Arena Spordiklubi Rim
12.02.2022 XIV EDU-DO CUP 2022 karate Tallinna Spordihall Spordiklubi EDU-DO
12.02.2022 Avatud ring - Warrior Fight Club I poks Kalevi Spordihall Poksiklubi Kalev
12.02.2022 Tantsuvõistlus Tallinn Grand Prix I tantsusport Kultuurikeskus Kaja Mittetulundusühing Tantsukool Diamant
15.02.2022 Nõmme Kergejõustikuklubi lahtised Meistrivõistlused kergejõustik Tallinna Spordihall NÕMME KERGEJÕUSTIKUKLUBI
18.02.-20.02.2022 WINTER NOORUS CUP 2022 võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Noorus
19.02.2022 Judo ja sumo superturniir judo, sumo Audentese Spordikeskus AUDENTESE SPORDIKLUBI
24.02.-27.02.2022 7. rahvusvaheline segapaariskurlingu MK etapp 2022 kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
27.02.2022 Grappling Liiga 2021/2022 1. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
Märts        
1.03.-30.04.2022 Jalgpalliturniir Flora Spring Cup 2022 jalgpall Lilleküla jalgpallikompleks ja Kotka sisehall Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
2.03.-3.03.2022 2022 Holger open Tallinna seenioritele al 35 eluaastast käsipall Kristiine Spordihall Mustamäe Käsipalliklubi
3.03.-6.03.2022 Iluuisutamise võistlus Tallink Hotels CUP 2022- ISU rahvusvahel. iluuisutamine Škoda Jäähall Mittetulundusühing Haabersti Uisukool
4.03.-5.03.2022 32. rahvusvaheline karateturniir Tallinna Buldog karate Kalevi Spordihall Karateklubi IVL
4.03.-5.03.2022 Hvarang cup 2022 taekwondo Tallinna Spordihall MTÜ Taekwondo klubi Hvarang
8.03.-13.03.2022 Rühmvõimlemise I MK etapi ja Tallinn Trophy 2022 võimlemine Kalevi Spordihall  mittetulundusühing EESTI VÕIMLEMISLIIT
10.03.-13.03.2022 U16 Euroopa Noorte Korvpalliliiga turniir korvpall Audentese Spordikeskus AUDENTESE SPORDIKLUBI
12.03.2022 Kristjan Palusalu nimeline maadluse rahvusvaheline noorteturniir 2022 maaldus TalTech Spordihoone Tallinna Spordiselts Kalev
12.03.2022 VIII Muruturniir sulgpall Tondiraba Sulgpallihall Tallinna Sulgpalliklubi
12.03.-20.03.2022 Apollo Cup 2022 jalgpall Männiku sisehall Jalgpalliklubi FC Nõmme United
17.03.2022 TV 10 Olümpiastarti Tallinna III etapp kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Tallinna Spordiselts Kalev
19.03.2022 Avatud ring - Warrior Fight Club II poks Kalevi Spordihall Poksiklubi Kalev
20.03.2022 MM valikmäng meeste käsipallis käsipall Kalevi Spordihall Eesti Käsipalliliit
24.03.-27.03.2022 2022 TALLINN OPEN - Kr. Palusalu noorte maadlusvõistlus maadlus Saku Suurhall Mittetulundusühing Tallinn Open - Kr. Palusalu Noorte Maadlusvõistlus
25.03.-27.03.2022 Rahvusvahelised võistlused Elegance Cup 2022 võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Elegance
25.03.-27.03.2022 U17 vanuseklassi noormeeste korvpalliturniir korvpall Kristiine Spordimaja Mittetulundusühing TTÜ Korvpallikool
26.03.2022 Tantsuvõistlus Tallinn Grand Prix tantsusport Kultuurikeskus Kaja Mittetulundusühing Tantsukool Diamant
26.03.-27.03.2022 Rahvusvaheline vehklemisturniir "Anastassia Cup 2022" vehklemine Sõle Spordikeskus Vehklemisklubi Rünnak
26.03.-27.03.2022 EST MUAY THAI KIDS OPEN 2022 muay thai Garant Gym Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon
27.03.2022 Jyoshinmon Liiga 2021/2022 2. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
Aprill        
01.04.2022 Husqvarna karikasarja Tallina etapp jalgrattasport Pirita Spordikeskus Mittetulundusühing Kalevi Jalgrattakool
1.04.-1.05.2022 Olümpia Cup 2022 jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
1.04.-3.04.2022 Rahvusvaheline jalgpalliturniir Pirita Cup 2022 jalgpall Maarjamäe staadion, Pirita Spordikeskuse jalgpalliväljak, Lasnamäe spordikompleks, Lasnamäe KJH kunstmuruväljak, Viimsi staadion Sport Events Group OÜ
3.04.-10.04.2022 Rahvusvahelise Jäähoki Föderatsiooni U18 jäähoki maailmameistrivõistlused - divisjon 2 grupp A jäähoki Tondiraba Jäähall Mittetulundusühing Eesti Jäähokiliit
09.04.2022 Laste ja noorte tantsuturniir "Tallinn Open" tantsusport Tantsustuudio Impulse Dance
(Sõpruse pst 159/1)
TK MASTER OÜ
09.04.2022 Sportakrobaatika võistlus "KevadAkro 2022" akrobaatika OMAsaal mittetulundusühing Eksperimentaalse Liikumise Keskus
9.04.-10.04.2022 Maailmakarika etapp lauahokis Tallinn Cup 2022 lauahoki Park Inn Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Mittetulundusühing Eesti Lauahoki Liit
09.04.2022 8. Tallinna MK üle-eestiline maleturniiride sari "KEVAD 2022" male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
15.04.-17.04.2022 Kohalikud kurlinguvõistlused "Tallinn Open 2022" kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
15.04.-17.04.2022 "Munade karikas 2022" U13 vanuseklassi noormeestele korvpall Play Arena Haaberst Sport Spordiklubi
16.04.2022 Avatud ring - Warrior Fight Club III poks Kalevi Spordihall Poksiklubi Kalev
22.04.-24.04.2022 Tallinna Rahvaliiga 2022 finaalmängud, 4 divisjoni korvpall TalTech Spordihoone Mittetulundusühing TMKL
23.04.-24.04.2022 Ice Breaker Cup purjetamine Tallinna Laht Eesti Match Race Liit
23.04.-29.04.2022 4th Tallink Junior Open tennis Tallink Tennisekeskus Tallink - City Spordiklubi
24.04.2022 Grappling Liiga 2021/2022 2. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
24.04.2022 Malesuurmeister Lembit Olli mälestusturniir male Paul Kerese Malemajas Tallinna Maleklubi
30.04.2022 8. Tallinna MK üle-eestiline maleturniiride sari "KEVAD 2022" male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
Mai        
01.05.2022 Kalevi 2022 Meistrivõistlused kriteeriumisõidus jalgrattasport Lillepi park Mittetulundusühing Kalevi Jalgrattakool
7.05.-8.05.2021 Vortex Cup 2022 võitlussport Kristiine Spordimaja MTÜ VORTEX EESTI SPORDIKESKUS
7.05.-8.05.2022 Rahvusvaheline Taekwondo turniir „BaltCup” taekwondo Kalevi Spordihall Katleri Taekwondoklubi
7.05.-8.05.2022 Tallinn Cup muaythais muay thai Garant Gym Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon
12.05.-04.09.2022 53. Heitjate Seeriavõistlus kergejõustik Audentese Spordikeskus
Kadrioru staadion
TTÜ staadion
AUDENTESE SPORDIKLUBI
14.05.2022 Tantsuvõistlus Tallinn Grand Prix tantsusport Kultuurikeskus Kaja Mittetulundusühing Tantsukool Diamant
14.05.2022 8. Tallinna MK üle-eestiline maleturniiride sari "KEVAD 2022" male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
20.05.-22.05.2022 Euroopa meistrivõistlused sangpommispordis sangpommisport Lasnamäe Kergejõustikuhall Eesti Sangpommispordi Liit
20.05.-22.05.2022 NOORUS CUP 2022  võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Noorus
20.05.-22.05.2022 Powerboat & JetSki Tallinn Open 2022 veemotosport Harku järve veemootorispordi baas Spordiklubi SK Propstars
20.05.-22.05.2022 Hoki.ee Cup 2022 jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
20.05.-22.05.2022 Kuldseekli Regatt purjetamine Kalevi Jahtklubi, Pirita Spordikeskus, Pirita Marina ja Spa hotelli ujula Kalevi Jahtklubi
21.05.2022 Rahvusvaheline karateturniir Baltic Grand Prix-Budo Cup 2022 karate Tallinna Spordihall Spordiklubi Budo
21.05.2022 TV10 Olümpiastarti 51. hooaja IV etapp kergejõustik Kadrioru staadion Eesti Kergejõustikuliit
21.05.-22.05.2022 Euroopa juunioride ja täiskasvanute meistrivõistlused fitmodelli kategoorias kulturism, fitness Saku Suurhall Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
22.05.2022 Jyoshinmon Liiga 2021/2022 3. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
25.05.-26.05.2022 Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused kergejõustik Kadrioru staadion NÕMME KERGEJÕUSTIKUKLUBI
26.05.-27.05.2022 Tour of Estonia 2022 avaetapp jalgrattasport Tallina Lauluväljak
Tln-Tartu etapp Ülemistelt
Klubi Tartu Maraton
26.05.-28.05.2022 6. rahvusvaheline kurlinguturniir "White Nights Trophy 2022" kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
26.05.-31.05.2022 U-23 Euroopa vehklemise meistrivõistlused vehklemine Tallink Tennisekeskus Eesti Vehklemisliit
Juuni        
1.06.-2.06.2022 TV 10 Olümpiastarti Tallinna V etapp kergejõustik Kadrioru Staadion Tallinna Spordiselts Kalev
9.06.-7.09.2022 Ühe ringi sõit trekil 2022  jalgrattasport Pirita Spordikeskus Mittetulundusühing Kalevi Jalgrattakool
9.06.-12.06.2022 SIMPLE SESSION 22 ekstreemsport Põhjala Tehas Mittetulundusühing Elamussport
10.06.-13.06.2022 Tallinn Handball Cup 2022 käsipall Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Lasnamäe Spordikompleks
Kalevi Spordihall
SPORDIKLUBI HC TALLAS
11.06.2022 3x3 TalTech Lite Quest 2022 korvpall TalTech peahoone parkla Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
11.06.-12.06.2022 TKS Talkur X kurtide meistrivõistlused bowlingus bowling Akadeemia Bowling Tallinna Kurtide Spordiselts "TALKUR"
12.06.2022 Grappling Liiga 2021/2022 3. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
13.06.-14.06.2022 Kalevi Tallinna noortetuur jalgrattasport Pirita Spordikeskus Mittetulundusühing Kalevi Jalgrattakool
18.06.2022 Laste ja noorte tantsuturniir "Tallinn Open" tantsusport Tantsustuudio Impulse Dance
(Sõpruse pst 159/1)
TK MASTER OÜ
18.06.-19.06.2022 Aerutamise võistlus "Tallinn Open 2022" aerutamine Harku Sõudebaas Eesti Spordiselts Põhjakotkas
18.06.-19.06.2022 Road to Number One muay thai Garant Gym Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon
18.06.-24.06.2022 23th U - 14 Tallinn Open Tennis Europe Junior Tour 2022 tennis Tallink Tennisekeskus
Tondiraba Tennisekeskus
Klubi TOP TENNIS TEAM
24.06.-26.06.2022 Põhja-Euroopa Noorte Meistrivõistlused lauatennis TalTech Spordihoone Eesti Lauatenniseliit
25.06.-1.07.2022 21th U-18 Tallinn Open ITF Junior Circuit 2022 tennis Tallink Tennisekeskus
Tondiraba Tennisekeskus
Klubi TOP TENNIS TEAM
Juuli        
1.07.-4.07.2022 46. Rahvusvaheline Spinnakeri Regatt purjetamine Kalevi Jahtklubi
Tallinna laht
MTÜ Eesti Optimist Klassi Liit
7.07.-10.07.2022 Rahvusvaheline jalgpalliturniir Tallinn Cup 2022 jalgpall Sportland arena, Nike arena, Lilleküla hall, FC Flora muruväljakud, FC Nõmme United kunstmuruväljak MTÜ Jalgpalliturniir Tallinn Cup
7.07.-11.07.2022 Euroopa Karikavõistluste etapp 2022 laskesport Männiku lasketiir Eesti Laskurliit
9.07.-10.07.2022 Põhjamaade noorte meistrivõistlused ujumine Kalev SPA Veekeskus Eesti Ujumisliit
14.07.-16.07.2022 Rahvusvaheline piljarditurniir Datel Tallinn Open 2022 piljard Hill Hill Billiard Cafe Mittetulundusühing Kalevi Piljardikool
22.07.-24.07.2022 Veemoto GT-15 noorteklassi MM Eestis veemotosport Harku järve veemootorispordibaas Tallinna Veemotoklubi
August        
19.08.-21.08.2022 Tallinn Men Handball Cup 2022 käsipall Kalevi Spordihall
Kristiine Sport
Sõle Spordikeskus
SPORDIKLUBI HC TALLAS
20.08.-21.08.2022 Rahvusvaheline võistlus BMX krossis "King of Tallinn 2022" Baltic Sea Cup II etapp ekstreemsport Sport of Tallinn Spordiklubi Airpark
21.08.2022 Balti Keti Velotuur/BalticChainTour2022 jalgrattasport finish Pirita Spordikeskus mittetulundusühing Pro Jalgratturite Klubi
22.08.-28.08.2022 Taekwondo WT Euroopa klubide meistrivõistlused 2022 taekwondo Tondiraba Jäähall EESTI TAEKWONDO FÖDERATSIOON
28.08.2022 Jyoshinmon Liiga 2021/2022 4. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
29.08.-04.09.2022 Meeskondlikud seeniorite Euroopa meistrivõistlused golf Estonian Golf & Country Club EESTI GOLFI LIIT
31.08.-03.09.2022 Castingu maailmameistrivõistlused casting Kalevi keskstaadion
Tallinna Hipodroom
Eesti Castingu Liit MTÜ
September        
7.09.-11.09.2022 Baltic Match Race 2022 purjetamine Kopli Laht Eesti Match Race Liit
8.09.-10.09.2022 Rahvusvaheline rühmvõimlemise võistlus MALL KALVE MEMORIAL CUP võimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Piruett
9.09.-11.09.2022 XXXI rahvusvaheline kiirmaleturniir "Meenutades Paul Kerest" male Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskus Mittetulundusühing EESTI SPORDISELTS KALEV
10.09.-16.09.2022 3rd Tallink TE Junior Open tennis Tallink Tennisekeskus Tallink - City Spordiklubi
15.09.-18.09.2022 7. rahvusvaheline segapaariskurlingu MK-etapp 2022 kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
16.09.-18.09.2022 Tallinna Nädala regatt purjetamine Tallinna Jahtklubi, Haven Kakumäe TALLINNA JAHTKLUBI
18.09.2022 Jyoshinmon Liiga 2021/2022 5. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
22.09.-25.09.2022 7. rahvusvaheline kurlingu MK-etapp "WCT Tallinn Mens Challenger 2022" kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
23.09.-25.09.2022 Rahvusvaheline poksituniir Tallinn OPEN 2022 poks Kalevi Spordihall Eesti Poksiliit
30.09.-2.10.2022 Tallinn International Horse Show 2022 ratsutamine Saku Suurhall Eesti Ratsaspordi Liit
Oktoober        
8.10.-9.10.2022 Garant Cup 2022 muay thai Garant Gym Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon
14.10.-16.10.2022 Maailmakarika etapp KING OF KINGS 2022 TALLINN võitlussport Tondiraba Jäähall Mittetulundusühing First Fighting Club
15.10.2022 Rahvusvaheline karatevõistlus Tallinn Open 2022 karate Kalevi Spordihall Spordiklubi Taifu
20.10.-22.10.2022 18. rahvusvaheline kurlinguturniir "Tallinn Cup 2022" kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
27.10.-30.10.2022
10.11.-13.11.2022
Tallinn Trophy 2 Interclub võistlused iluuisutamine Tondiraba Jäähall Tallinna Uisuklubide Liit
28.10.-30.10.2022 5. rahvusvaheline kurlinguturniir " WCT Tallinn Wheelchair International 2022" kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
30.10.2022 Grappling Liiga 2021/2022 4. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
November        
3.11.-6.11.2022 6. rahvusvaheline naiste kurlingu MK-etapp "WCT Tallinn Ladies Challenger 2022" kurling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing
4.11.-6.11.2022 33. Kristjan Palusalu mälestusvõistlused kreeka-rooma ja vabamaadluses maadlus Kalevi Spordihall Mittetulundusühing EESTI SPORDISELTS KALEV
10.11.-13.11.2022 Tallinn Trophy 2022  iluuisutamine Tondiraba Jäähall Tallinna Uisuklubide Liit
12.11.2022 Number One taipoksis taipoks Tondiraba Jäähall Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon
17.11.2022 Jyoshinmon Liiga 2021/2022 6. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
18.11.-20.11.2022 Naiste epee maailmakarikaetapp 52. Tallinna Mõõk vehklemine Kalevi Spordihall Eesti Vehklemisliit
19.11.-20.11.2022 EST MUAY THAI OPEN 2022 muay thai Garant Gym Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon
Detsember        
03.12.2022 Rahvusvaheline WT turniir Ambassador Cup taekwondo Lasnamäe Kergejõustikuhall EESTI TAEKWONDO FÖDERATSIOON
3.12.-4.12.2022 Ujumisvõistlus Kalev Open 2022 ujumine Sõle Spordikeskus Mittetulundusühing Kalevi Ujumiskool
9.12.-11.12.2022 XIV iluvõimlemise võistlus Jõuluturniir 2022 võimlemine Kalevi Spordihall Mittetulundusühing Spordiklubi Nord
9.12.-11.12.2022 FFC lahtised karikavõistlused kikkpoksis (WAKO) kikkpoks FFC spordisaal (Punane 69 spordisaal) Mittetulundusühing First Fighting Club
18.12.2022 Grappling Liiga 2021/2022 5. etapp võitlussport Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit

Viimati muudetud 29.04.2022