Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

2022 aasta Tallinna Suur-Pae Lasteaia statuutide laureaadid ja nominendid

Tallinna Suur-Pae Lasteaia 40 juubelil oli valitud parimatest parimad ning autasustatud.

Sel kaunil talvepäeval oleme tunnustanud meie kollektiivi parimatest parimaid 2022 aastal: 

Statuut "Tervisest hooliv meeskond 2022" laureaat - 11 aiarühm "Mesimummud"
Nominendid: 11 aiarühm "Mesimummud", 3 sõimerühm "Vesikiilid", 4 aiarühm "Öökullid", 6 aiarühm "Liblikad", 7 aiarühm "Sipelgad", 8 aiarühm "Jaaniussikesed", 9 aiarühm "Vikerkaar".

Statuut "Keskkonnasõbralik keskkonnaharidust pakkuv meekond 2022" laureaat - 9 aiarühm "Vikerkaar"
Nominendid: 11 Mesimummud, 3 Vesikiilid, 6 Liblikad, 7 Sipelgad, 9 Vikerkaar

Statuut "Lapsesõbralik meeskond 2022" laureaat - 3 sõimerühm "Vesikiilid"
Nominendid:  9 aiarühm "Vikerkaar", 11 aiarühm "Mesimummud", 12 aiarühm  "Tähekesed", 2 aiarühm "Lepatriinud", 3 sõimerühm "Vesikiilid", 4 aiarühm "Öökullid", 5 aiarühm "Jänkukesed", 6 aiarühm "Liblikad", 7 aiarühm "Sipelgad", 8 aiarühm "Jaaniussikesed"

Statuut "Kiusamisest vaba lasteaia programmi eestvedajad 2022" laureaat - 4 aiarühm "Öökullid"
Nominendid: 5 aiarühm "Jänkukesed", 11 aiarühm "Mesimummud", 4 aiarühm "Öökullid", 9 aiarühm "Vikerkaar"

Statuut "Sõbraliku keskkonna looja 2022" laureaat - Liubova Makeeva
Nominendid: Darja Gusseinova, Iulia Drezner, Irina Patškovskaja, Julia Suvorova, Liubov Makeeva, Lesya Tsudenkova, Maria Melnikova, Marit Talunik, Marina Viks, Natalja Bulskaja, Olga Kolessova, Olga Obabko, Svetlana Serova, Tatjana Klaas, Veronika Pitjem- Kotšetkova, Vera Skiba, Yury Mikhaylov

Statuut "Õnneliku lapse sõber 2022" laureaat - Iuliia Drezner
Nominendid : Darja Gusseinova, Erika Sokk, Galina Agronova, Helle Imme, Iulia Drezner, Jelena Kervališvili, Julia Suvorova, Liubov Makeeva, Lesya Tsidenkova, Maria Menikova, Marina Viks, Natalja Bulskaja, Natalja Demidenko, Olga Kolessova, Olga Miller, Svetlana Serova, Tatjana Fedjakova, Tatjana Motšernak, Tatiana Pronina, Valentina Mozžuhhina, Veera Radionova, Vera Skiba

Statuut "Käsitöömeister 2022" laureaat - Tatjana Klaas
Nominendid: Kaidi Freitok, Olga Obabko, Svetlana Serova, Tatjana Klaas

Statuut "Väärtuste eestvedaja 2022" laureaat - Irina Patškovskaja
Nominendid: Darja Gusseinova, Elena Pashchenko, Irina Patškovskaja, Marina Viks, Natalja Bulskaja, Olga Kolessova, Oona Meel, Svetlana Pahhareva, Tatjana Klaas, Tatjana Požogina, Tatiana Pronina, Valentina Mozžuhhina, Veera Radioniva

Statuut "Parim terviseedendaja 2022" laureaat - Marit Talunik
Nominendid : Jekaterina Fjodrova, Jelena Järv, Jelena Kerališvili, Marit Talunik, Marina Viks, Veronika Pitjem-Kotšetkov

Statuut "Loov õpetaja 2022" laureaat - Natalja Bulskaja 
Nominendid: Anastassia Frolkova, Darja Gusseinova, Erika Sokk, Iuliia Drezner, Irina Patškovskaja, Jekaterina Fjodrova, Kaidi Freitok, Natalja Bulskaja, Natalja Demidenko, Olga Kolessova, Riina Kase, Svetlana Pahhareva, Tatjana Klaas, Tatiana Pronina, Valentina Mozžuhina, Veronika Pitjem-Kotšetkov

Statuut "Hea kolleeg 2022" laureaat - Marina Daškina
Nominendid: Anastassia Frolkova, Darja Gusseinova, Elena Pashchenko, Erika Sokk, Galina Agronova, Galina Burlakova, Galina Kuznetsova, Iuliia Drezner, Irina Patškovskaja, Jekaterina Fjodrova, Jelena Kervališvili, Jekaterina Rütman, Liubov Makeeva, Ljudmilla Smirnaja, Marina Daškina, Maria Melnikova, Natalja Bulskaja, Natalia Demidenko, Olga Miller, Tatjana Fedjakova, Tatjana Klaas, Tatian Pronina, Valentina Tazatkina

Lasnamäe haridusvaldkonna tegija 2022 aastal on Veronika Pitjem-Kotšetkov

Laureaat "Parim eesti keele õpetaja 2022" - Riina Kase 
Nominendid: Helle Imme, Imbi Mihheljus, Kaidi Freitok, Marit Talunik, Olga Boris, Olga Kolessova, Riina Kase

Laureaat "Parim noorem õpetaja 2022" - Kaidi Freitok
Nominendid:  Anastassia Frolkova, 
Darja Gusseinova, Iuliia Drezner, Imbi Mihheljus, Kaidi Freitok, Marit Talunik, Olga Kolessova, Riina Kase

Laureaat "Parim aasta õpetaja" - Marina Viks
Nominendid: Erika Sokk, Galina Agronova, Galina Kuznetsova, Irina Patškovskaja, Marina Viks, Natalja Bulskaja, Natalja Demidenko, Natalja Kütt, Olga Boris, Olga Kolessova, Svetlana Pahhareva, Tatjana Motšernak, Valentina Mozžuhhina, Veronika Pitjem-Kotšetkov

Õnnitleme kõiki laureaate ja nominente! 

Soovime sama erksat, värvilist ning aktiivset uut aastat.