Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna noorsootöö tunnustuskonkurss „Suured teod”

Info vene keeles.

Tallinna noorsootöö tunnustuskonkursi "Suured teod" eesmärk on tunnustada Tallinna noorsootöösse panustanud ja valdkonda edendanud inimesi, organisatsioone ja tegusid ning vabatahtlikuna tegutsenud noori.
 

Tunnustuskonkursile saab esitada kandidaate viies kategoorias:
  • Tallinna aasta noorsootöötaja (ankeet),
  • Suured teod Tallinna noortele (ankeet),
  • Tallinna noorte suured teod (ankeet),
  • Tallinna aasta noor vabatahtlik (ankeet),
  • Tallinna aasta noorteühendus (ankeet).
Konkurss kestab 10. jaanuarini 2023. Kandidaate saavad esitada kõik ja taotleja võib seada üles ka oma kandidatuuri.

Tutvu Tallinna noorsootöö tunnustuskonkursi „Suured teod” statuudiga siin.


Lisainfo:
Kerttu Brandmeister

Tel: 614 7495
Kerttu.Brandmeister@tallinnlv.eesuuredteod@tallinnlv.ee 


Tallinna noorsootöö tunnustuskonkursi „Suured teod” võitjad ja äramärgitud aastatel 20052021.
„Suured Teod 2021” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2021“
Võitja: Tallinna Keskraamatukogu poolt korraldatud noortekirjanduse päevad „Noor loeb!“ ja „Mina loen, aga sina?“.
Äramärgitud: Vivistop Telliskivi projekt „Vivita – laste ja noorte loovuskiirendi kui tuleviku start-up'ide ja gasellide kasvulava“, MTÜ Enerhack Foundation projekti „Enerhack Camp tasuta energeetika linnalaager @ TalTech lastele vanuses 716 aastat“, Kalamaja muuseumi välinäitused: „Minu ema(d)“, „Minu isa, onu, vanaisa hobid ja ametid“, „Uka-Uka, mina prii. Õuemängud Kalamajas“ Kalamaja muuseumi hoovis, Kalamaja Põhikooli aial ja Kalamaja pargis, mida korraldasid Kalamaja muuseumi naiskond, kunstnikud, Põhja-Tallinna linnaosavalitsus, Kalamaja Põhikool, Põhja-Tallinna linnaosavalitsus.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2021“
Võitja: #noorfilmitegija konkurssi raames Ehte Humanitaargümnaasiumi õpilasaktiivi EhteCrew ja Vene kultuurikeskuse Teater316 koostöös õudusfilmi loomine“.
Äramärgitud: Noortekonverents Lahe koolipäev 2021: Kuidas jõuda kohale?, Eesti Punase Risti Tallinna seltsi noorte projekt „Lilled meditsiini- ja haridusameti töötajatele tänuks teie raskele tööle Covid-19 ajal“, sotsiaalne eksperiment bussipeatustes „Kas ja kuidas reageeritakse kiusamise olukordadele?“.

Kategooria „Tallinna aasta noor vabatahtlik 2021“
Võitja: Naatan Hollman, kes tegutseb väga mitmetes organisatsioonides ja on väga avatud silmaringiga.
Äramärgitud: Alesja Jagolniki (MTÜ Shokkin groupi vabatahtlik), Mark Jefimov tegutseb erinevates organisatsioonides (abipolitsei, Lasnamäe noortenõukogu, noortevolikogu, õpilasesindus).

Kategooria „Tallinna aasta noorteühendus 2021“
Võitja: Noorteühenduse „32.KK Spordivaim“
Äramärgitud: Tallinna Läänemere Gümnaasiumi õpilasomavalitsus ja Peace child Eesti.

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2021“
Võitja: Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi huvijuht Triin Tibar.
Äramärgitud: Tallinna Pae Gümnaasiumi huvijuht Anna Luik, Kesklinna noortekeskuse noorsotöötaja Ivar Olesk, ja vabatahtlik noortejuht Kaitseliidu allorganisatsioonis Tallinnas Jaanika Kikkas.

„Suured Teod 2020” võitjad ja äramärgitud

NB! Galat ei toimunud, võitjad ja äramärgitud said tunnustatud külaskäiguga.

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2020“
Võitja:
Noorte meediafoorum 2020 Youth media forum: Level up (MTÜ Youth club active).

Äramärgitu: Nõmme e-noortekate Discordi server.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2020“
Võitja:
Kesklinna noortekeskuses tegutsev Youth english club.

Äramärgitud: Noorte eneseabimärkmik „Suudan muudan saavutan“; noorte podcast „Sreda cast“.

Kategooria „Tallinna aasta noor vabatahtlik 2020“
Võitja:
Oskar Raudne.

Äramärgitu: Julia Divonina.

Kategooria „Tallinna aasta noorteühendus 2020“
Võitja:
MTÜ Shokkin group.

Äramärgitu: MTÜ Keerdtrepp.

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2020“
Võitja:
Maria Kazlovskaya Lasnamäe noortekeskusest.

Äramärgitud: Jevgenia Zovmer ja Erko Sõrmus.
 

„Suured Teod 2019” võitjad ja äramärgitu

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2019“
Võitja:
Kristiine, Põhja-Tallinna ja Kesklinna noortekeskuste poolt korraldatud GiT GuD e-spordi võistlused.

Äramärgitud: MTÜ Keerdtrepi ja Pääsküla noortekeskuse projekt „Rattad alla“, noortesaate NOVA ja Tallinna Tehnikagümnaasiumi meeltenädal.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2019“
Võitja:
Tallinna 32. Keskkooli EV101 tantsupidu „Liikudes uude sajandisse“.

Äramärgitud: Jakob Westholmi Gümnaasiumi 6. a klassi õpilaste algatus annetuste kogumiseks Tallinna Lastehaigla operatsioonijärgsesse ärkamistuppa mängude ja mänguasjade ostmiseks ning Tallinna Pae Gümnaasiumi programm „Elavad pildid“.

Kategooria „Tallinna aasta noor vabatahtlik 2019“
Võitja:
Jako Kriitberg, kes on aktiivne abipolitseinik Lääne-Harju politseijaoskonnas.

Äramärgitu: Mari-Liis Asu, kes lööb kaasa nii Laagna raamatukogu kui Lasnamäe Lastekeskuse tegevuses.

Kategooria „Tallinna aasta noorteühendus 2019“
Võitja:
MTÜ Noorteklubi Active

Äramärgitu: Lasnamäe noortenõukogu

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2019“
Võitja:
Kristiina Jürman Pääsküla noortekeskusest.

Äramärgitud: Maris Uusküla Valdeku noortekeskusest ja Jelena Gusseva MTÜ Youth club active.
Eraldi tänu pälvisid Haabersti vaba aja keskuse juhataja Kaidi Liive, Valdeku noortekeskuse noorsootöötaja Irina Kevel ja Erko Sõrmus Kristiine noortekeskusest, kes on Tallinna noortekeskuste tegevusse panustanud juba 15 aastat.

„Suured Teod 2018” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2018“
Võitja:
Projekt Kogupäevakool Tallinna Südalinna Koolis“.

Äramärgitud: Raadiku noortestaabi programm ehk „Noortele oma Raadiku“, Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse töövarjupäev „Hüppa üle oma varju!“, programm Noorsootöö läbi spordivabatahtlikkuse EV100“.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2018“
Võitja:
Põhja-Tallinna Noorte ümarlaua heategevuskampaania „Ole sõber“.

Äramärgitu: Tallinna 32. Keskkooli projekt „Treeningute nädal“.

Kategooria „Tallinna aasta noor vabatahtlik 2018“
Võitja:
Liis Sepp, kes on Eesti Punase Risti Tallinna seltsi vabatahtlik alates 2012. aastast.

Äramärgitud: Veeda Kala, kes on MTÜ Ökoskaudid juhatuse liige, Tallinnas skautide juhendaja ja ringijuht ja Mia Velga Mähe vaba aja keskuse noorteaktiivi eestvedaja.

Kategooria „Tallinna aasta noorteühendus 2018“
Võitja:
MTÜ Peace child Eesti.

Äramärgitud: Nõmme õpilasesinduste liit (NÕEL)

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2018“
Võitja:
Anna Zavolner, kes on SA Tallinna lastehaigla laste vaimse tervise keskuse noorsootöötaja, noorteorganisatsiooni Shokkin Eesti aktiivne liige.

Äramärgitud: Eneli Liigmann Haabersti vaba aja keskusest.

„Suured Teod 2017” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2017“
Võitja:
Keit Fomotshkin (MTÜ SPIN).

Äramärgitud: Koolinoorte kaasaegse kunsti triennaal Eksperimenta! Ja õppeprogramm Youth empowered ellukutsumine, mida vedas eest Coca-Cola HBC Eesti AS (Luulea Lääne) koostöös Junior achievementiga (lisapartneriks oli Garage48).

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2017“
Võitja:
Vaimse tervise teemaline tugigrupi loomine ja projekt „Mis värvi on tunded ja mõtted?“, mis viidi ellu Lise-Christelle Esteri poolt koostöös Kristiine noortekeskusega.

Äramärgitud: TPT Filmifestival, mida vedas eest Rene Henri Rand koos Tallinna Polütehnikumi õpilasesindusega ja koolidevaheline orienteerumisvõistlus „Spordipäev 2017“, mida vedas eest alles gümnaasiumis õppiv Erik Kangilaski, kes tegutseb ka SpordicomMTÜ-s.

Kategooria „Tallinna aasta noor vabatahtlik 2017“
Võitja:
Tallinna keskraamatukogu muusikaosakonnas, eestikeelse kirjanduse osakonnas ja Paepealse raamatukogus vabatahtlikuna tegutsev Evelyn Kapp.

Äramärgitud: Merilin Anijärv, Laur-Eric Rattus, Mariann Roben, Alvar Arrak, Laura Rein, Liis Pähklamägi, Hanna-Birgit Sinkel, Hanna-Lysa Kenk.

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2017“
Võitja: Mustamäe avatud noortekeskuse vastutav noorsootöötaja Maris Õispuu.
Äramärgitud: Pääsküla noortekeskuse noorsootöötaja Martin Põldvee ja Haabersti vaba aja keskuse noorsootöötaja Triin Lõhmus.

Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2017“
Võitja: „Laste vabariik“, mille eestvedaja oli Eesti Lastekirjanduse Keskus.

“Suured Teod 2016” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2016“
Võitja:
„Eesti- ja venekeelsete tantsupaaride maraton 2016“, mille eestvedajaks oli Harry Egipt.

Äramärgitud: Tallinna Tudengipäevade traditsiooni taaselustamine“.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2016“
Võitja:
Õpilaskonverents „Model united nations of Tallinn, ÜRO simulatsioon“, mille eestvedajaks olid Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilased.

Äramärgitud: „Kultuuridevaheline keskkonnasõbralik projekt Tallinna noortele“ (Noorte Ettevõtlikkuse Arendamise Ühing).

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2016“
Võitja: Pääsküla noortekeskuse noorsootöötaja Steven Vihalem.
Äramärgitud: Erko Sõrmuse Kristiine noortekeskusest ning Kristina Aleksejeva Kesklinna noortekeskusest.  

Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2016“
Võitja: Rannanoortekeskus „FUNtastic 4“ (Maris Pošlin Põhja-Tallinna Noortekeskusest).
Äramärgitud:
Kumu noorteõhtu“.


Kategooria „Laste- ja noortesõbralik ettevõte 2016“
Võitja: Maxima Eesti OÜ.

„Suured Teod 2015” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2015“
Võitja:
Haabersti vaba aja keskuse ja Haabersti noortekeskuse vabatahtlike klubi poolt korraldatud suur tantsuvõistlus „Slide 2015“.

Äramärgitud: Projektid „Et suvi ei läheks luhta“ (Eesti arate Föderatsioon), „Tänavakultuuri ilu ja võlu“, (Mustamäe avatud noortekeskus) ja „Skype-raamatuklubi“ (Tallinna keskraamatukogu).

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2015“
Võitja:
Eesti Heliloojate Liidu noortegrupi projekt „Mini Eesti muusika päevad“.

Äramärgitud: „TEDxLasnamäe 2015 konverentsi korraldamine“ (MTÜ Noored ühiskonna heaks) ja „Riigikogu liikmed astusid puudega inimeste rollidesse“ (MTÜ Pane oma meeled proovile ja Eesti elektriratastooli saalihoki klubi).

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2015“
Võitja:
Pääsküla noortekeskuse noorsootöötaja Kadri Agu.


Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2015“
Võitja: Tallinna keskraamatukogu projektile „Skype-raamatuklubi“.

Kategooria „Laste- ja noortesõbralik ettevõte 2015“
Võitja: Tallinna Vesi.

“Suured Teod 2014” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2014“
Võitja:
Pääsküla raamatukogu poolt ellu viidud 1.-9. klasside lugemisprogramm „Loeme valmis „Oma raamatu“.

Äramärgitu: Projekt „Rulatatav linnaruumimööbel“ (MTÜ Linnasilm).

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2014“
Võitja:
Rasmus Kisel sündmusega „100 päeva hommikujooksu katsumus“.

Äramärgitu: Füüsikaolümpiaadi ettevalmistuskursuse eestvedamine Gustav Adolfi Gümnaasiumis (Rasmus Kiseli eestvedamisel).

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2014“
Võitja:
Haabersti noortekeskuse noorsootöötaja Kevin Poll.


Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2014“
Võitja: Projekt „HANK Olümpia“ (Haabersti noortekeskus).

Kategooria „Laste- ja noortesõbralik ettevõte 2014“
Võitja: Eesti Energia AS.

“Suured Teod 2013” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2013“
Võitja:
Projekt „Pinksiklubi – avalik lauatennis Tallinna linnaruumis“ (MTÜ Linnasilm).

Äramärgitud: Linnavolikogu Simulatsioon (Tallinna linna noortevolikogu), Tallinna noortenädalal Steven Vihalema korraldatud „Kirjandus ja igavus“ ja G5 koolide esinduse „Moelennuk“.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2013“
Võitja:
Tallinna linna noortevolikogu „Supergraafika konkurss“.

Äramärgitud: Ekstreemsportlaste rühmituse TURB loojad Gert Nõgu ja Madis Kukk ja Tallinna linna noortevolikogu visioonikonverents „Alkoholi plussid“.

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2013“
Võitja:
Pääsküla noortekeskuse noorsootöötaja Kaia Kask.


Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2013“
Võitja: Projekt „Ohutult jalgsi läbi Tallinna“ (Eesti Punane Risti Tallinna Selts).

Kategooria „Laste- ja noortesõbralik ettevõte 2013“
Võitja: AS SEB Pank.
Äramärgitu: AS Tallinna Vesi.

“Suured Teod 2012” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2012“
Võitja:
Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi projekt „Turvaliselt koju!“.

Äramärgitud: Shokkin Groupi projekt „Graffiti Festival“ ja Mustamäe avatud noortekeskuse projekt „Iluoperatsioon“.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2012“
Võitja:
Estonian freeride guild’i poolt rajatud ekstreemspordiväljak.

Äramärgitud: Jakob Rosina projekt „Pane oma meeled proovile“, Pelgulinna Gümnaasiumi õpilase Kauri-Romet Adamsoo õppefilm „Koolivägivald“ ja Urban style’i ja JJ-Street tantsukooli projekt „Soditud seinte puhastamine Müürivahe tänavas“.

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2012“
Võitja:
Mustamäe avatud noortekeskuses töötav Kristiina Vähk.


Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2012“
Võitjad: Mustamäe avatud noortekeskuse korraldatud projekt „Iluoperatsioon“ ja laste- ja noortefilmide festival Just Filmi projekt „Turvaliselt koju!“ ja õppefilm „Koolivägivald“.

„Suured Teod 2011” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2011“
Võitja:
Gruuvi keskus.

Äramärgitud: SA Teaduskeskus AHHAA näitus „Dialoog pimeduses“ ja
SATallinn 2011 „Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 vabatahtlike programm“.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2011“
Võitja:
Georgi Maksimovi poolt korraldatud projekt „Block Party“.

Äramärgitud: MTÜ Pererahvas projekt „Väike suur tegu“, MTÜ Põlvkond projekt „Koos on parem“ ja MTÜ Ärikatel projekt „Targalt tulevikku“.

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2011“
Võitja:
Haabersti vaba aja keskuses töötaja Kaidi Liive.


Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2011“
Võitja: MTÜ Pererahva poolt korraldatud projekt „Väike suur tegu“.

„Suured Teod 2010” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2010“
Võitja:
Haabersti vaba aja keskuse poolt korraldatud projekt „Haabersti Väike Elupäästja 2010“.

Äramärgitud: Kristel Jurno projekt „Spordivabaduse väljak“ ja Nõmme Lastekaitse Liidu/Anu Toodu projekt „Suvesupp!“.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2010“
Võitja:
MTÜ Headesti rahvusvaheline noortevahetus „Yes We Can – Can You?“.

Äramärgitud: Jan Pankovetsi projekt „Polymeri aiad“  ja JJ-Street korraldatud rahvusvaheline tänavatantsufestival „JJ-Street baltic session 2010“.

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2010“
Võitja:
Pääsküla noortekeskuses töötav Liisa Pett.


Kategooria „Laste- ja noortesõbralik tegu 2010“
Võitja: Nõmme Lastekaitse Liidu projekt „Suvesupp“.

„Suured Teod 2009” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2009“
Võitja:
MTÜ AIESEC Eesti poolt korraldatud Eesti Noorte Foorum ning Noorte Juhtimiskonverents.


Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2009“
Võitja:
MTÜ Tagahoovi rahvusvaheline projekt „Noorte spraykunsti festival Street Life“.


Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2009“
Võitja:
Pääsküla noortekeskuse noorsootöötaja Imre Kuller.

„Suured Teod 2008” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2008“
Võitja:
Projekt „Haabersti Liiklusäss 2008".
Äramärgitud: MTÜ AIESEC EESTI õppesari „Klapid eest“ ja Joel Juht asutas Tallinnasse JJ-Street tantsustuudio ja korraldas laagrit Camp of Hip-Hop ja tänavatantsufestivali JJ-Street Baltic Session, Foorumteatri tegijad Mari-Liis Velberg ja Piret Soosaar ning MTÜ Mütofest projektiga „Jüriöö ülestõus“ ja „Mütofest“.


Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2008“
Võitja:
Noorteorkester Reaalmažoor.
Äramärgitud: DJ klubi Mixstop ja Realister Media OÜ meediaprojekt „TundRuudus“, MTÜ Igiliikur üritusega „Tallinna Noorteöö 2008“, MTÜ Aktiivikeskus projekt „Noorte Teatriöö“ ja Eesti Punane Risti Tallinna Seltsi projekt „Oskame olla“.


Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2008“
Võitja:
Männiku noortekeskuse koordinaator Irina Kevel.

„Suured Teod 2007” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2007“
Võitja:
Noortekohvik (MTÜ Ühing Alkoholivaba Eesti).
Äramärgitud: Eesti Punase Risti Tallinna Selts projektiga „Kas tunned oma õigusi?” ja Tallinna Noorsootöö Keskuse projekt „Rannanoortekeskus“.


Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2007“
Võitja: Konverents „Õpilasest ettevõtjaks” (MTÜ Õpilasest Ettevõtjaks).
Äramärgitud: Kristiina Carter ja Nancy Truuvert (Haabersti Avatud Noortekeskuse tublid noored).


Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2007“
Võitja:
Pääsküla noortekeskuse noorsootöötaja Laura Kalaus.


Kategooria „Tallinna noorteaasta 2007 Tegija”
Võitjad: Noortelehe Point peatoimetajad Eliis Vennik ja Triin Rebane ning noorteaasta tervisliku kokaraamatu eestvedaja Anni Arro.

„Suured Teod 2006” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2006“
Võitja: Laste- ja noortefilmide festival JUST Film.
Äramärgitud: Tallinna Noorte Muusikute Keskuse muusikaüritused (Igor Besstšotnov),
Mustamäe avatud noortekeskuse projekt „Heategevuse kohvik” (Julia Tiido-Andrejeva) ja Harry Egipti projekt „Väike tantsumaraton”.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2006“
Võitja: Karjäärikonverents „Sinu võimalused” (MTÜ BGC Grupp, Sten Rinne)
Äramärgitud: Projekt „Piiritus” (MTÜ Noorte Loomingu, Kairi Usk), projekt „Pöördepunkt” (MTÜ Vabadus: Noorte Liikumine, Mihkel Madalvee) ja projekt „Noorteöö 2006” (MTÜ Igiliikur, Martin Lääts).

Kategooria „Tallinna aasta noorsootöötaja 2006“
Võitja:
Mustamäe linnaosa valitsuse erinoorsootöötaja Tiiu Aasmäe.

 

„Suured Teod 2005” võitjad ja äramärgitud

Kategooria „Suured teod Tallinna noortele 2005“
Võitja: Karjäärikonverents „Sinu võimalused 06“ (Estonian Business School).
Äramärgitud: Noorteühingu N.O.V.A liikluskasvatusvõistlus „Vigurivänt“ ja MTÜ Aktiivikeskuse projekt „Libahundi jälg“.

Kategooria „Tallinna noorte suured teod 2005“
Võitja: Üritustesari „Ettevõtja või ettevõetav“, konkurss „Noorte Nokia“ (Eesti õpilasfirmade konkursi võitja Noortegrupp „3 Tarka“, Kristjan Kuutok, Tanel Keskküla ja Margus Lellep).
Äramärgitud: Projekt „Ole ise“ (Kristo Notton), Eesti Punane Risti Tallina seltsi projekt „Üheskoos“ j
a MTÜ Rampade Org loengusari „Subkultuurid aja kaleidoskoobis“.

Viimati muudetud 17.11.2022